Cristiano Ronaldo atvedė Madrido „Real“ į dar vieną pergalę

Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema
0

Sekmadienio popietę vykusiose Ispanijos „Primera“ lygos rungtynėse Madrido „Real“ svečiuose 3:0 nugalėjo „Getafe“ ekipą.

Madrido ekipai ilgai nepavyko pralaužti šeimininkų gynybos linijos, tačiau 63-ąją minutę savo darbą po puikaus Karimo Benzema perdavimo padarė Cristiano Ronaldo.

Vos už trijų minučių pranašumą padvigubino Garethas Bale'as, kuris pasinaudojo Jameso Rodriguezo perdavimu.

79-ąją minutę kolumbietis dar kartą pademonstravo gerą aikštės matymą ir puikiai kamuolį perdavė C.Ronaldo, kuris įtvirtino komandos pergalę.

Tai buvo jau 28-asis portugalo įvartis per 17 rungtynių šiame sezone. Komandos lyderis taip pat tapo rezultatyviausiu futbolininku klubo istorijoje žaidžiant išvykose. Iš viso per savo karjerą „Real“ C.Ronaldo išvykose įmušė 89 įvarčius. Legendinis futbolininkas Raulis savo sąskaitoje turi 87 įvarčius.

Su 45 taškais Madrido „Real“ klubas yra įsitvirtinęs Ispanijos čempionato viršūnėje. Antroje vietoje su 41 tašku žengia „Barcelona“.