Tiesiogiai
2011-03-11 00:07

Cristiano Ronaldo jau treniruojasi pilna jėga

Madrido „Real” klubas sulaukė gerų naujienų – komandos puolimo lyderis Cristiano Ronaldo jau atsigavo po kulkšnies traumos ir pradėjo treniruotis pilna jėga, o tai reiškia, kad jis galės trečiadienį žaisti prieš „Lyon”.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Portugalas ketvirtadienį treniravosi su komandos draugais, bet treneris Jose Mourinho šeštadienio mačui prieš Alikantės „Hercules” atakuojančio saugo ko gero neregistruos.

Mourinho žurnalistams sakė, kad Ronaldo jaučiasi gerai ir yra pasiruošęs žaisti. Vis tik Jose tikina, kad nenori rizikuoti savo ekipos lyderio sveikta, todėl norėtų, kad jo klubas įveiktų „Hercules” ir be „CR7“ pagalbos.

Verta paminėti, kad kitas „Los Blancos” saugas Sami Khedira taip pat atsigavo po sužalojimo ir rungtynėse prieš „Hercules” jis turėtų pasirodyti po keitimo, o gal net ir startinėje sudėtyje.

Priminsime, jog „Real” ir „Hercules” mačas bus žaidžiamas šeštadienį 21:00, o atsakomosios UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio varžybos prieš „Lyon” trečiadienio vakarą, 21:45 Lietuvos laiku. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą