Cristiano Ronaldo magija – dublis per pridėtą laiką ir Portugalijos pergalė

Penktadienį buvo sužaistas visas pluoštas draugiškų tarptautinių futbolo rungtynių. Fantastiškas rungtynes sužaidė ir Portugalijos rinktinei pergalę išplėšė Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bene didžiausio susidomėjimo sulaukė rungtynės Diuseldorfe, kur Vokietija sužaidė lygiosiomis 1:1 su Ispanija.

Jau šeštąją minutę ispanus į priekį išvedė Rodrigo, bet 35 minutę tolimu smūgiu rezultatą išlygino Thomas Mulleris.

Antrajame kėlinyje traumą patyrė ir rungtynes baigė Vokietijos rinktinės kapitonas Sami Khedira.

Anglijos rinktinė 1:0 Amsterdame nugalėjo Nyderlandus.

59-ąją minutę pergalingą įvartį mušė Jesse Lingardas, kuris Anglijos rinktinėje pasižymėjo pirmą kartą per 9 rungtynes.

Prieš rungtynes olandai pranešė, kad riaušių policija sulaikė net 90 anglų sirgalių, kurie siautė Amsterdame.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Anglijos rinktinės sirgaliai Amsterdame

Portugalija su Cristiano Ronaldo priešakyje išplėšė pergalę 2:1 prieš Egiptą.

Pirmąjį įvartį egiptiečiams 56 minutę įmušė „Liverpool“ žvaigždė Mohamedas Salahas.

C.Ronaldo tai buvo 900-osios karjeros rungtynės ir puolėjas jas pažymėjo įspūdingai.

Rinktinės lyderis per pridėtą rungtynių laiką įmušė du labai panašius įvarčius. Po Ricardo Quaresmos perdavimų C.Ronaldo kamuolį į vartus nukreipė galva.

Prancūzija 2:3 nusileido Kolumbijai.

Įvarčius prancūzams mušė Olivier Giroud ir Thomas Lemaras. Luisas Murielis dar pirmajame kėlinyje sušvelnino rezultatą.

Antrajame kolumbiečiams įvarčius pelnė Falcao ir 11 metrų baudinį realizavęs Juanas Quintero.

Be Lionelio Messi žaidusi Argentina 2:0 nugalėjo Italiją. Argentiniečiams įvarčius pelnė Everas Banega ir Manuelis Lanzini.