2015-02-08 10:09

Cristiano Ronaldo po sutriuškinimo: „Koks skirtumas, vis tiek mes laimėsime čempionatą“

Madrido „Real“ šeštadienį Madrido derbyje patyrė pralaimėjimą 0:4 „Atletico“ ekipai. Po rungtynių Cristiano Ronaldo nesureikšmino savo komandos nesėkmės.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Portugalas taip par pabrėžė, kad, nepaisant pralaimėjimo, jo komanda yra geresnė nei „Atletico“: „Mes vis tiek esame stipresnė komanda, bet turime tai įrodyti aikštėje. Mūsų planas šiandien neveikė. Reikia užmiršti šiandieną. Daugiau niekada negalima pralaimėti tokiu rezultatu.“

„Mums pritrūko entuziazmo ir buvome nepasirengę psichologiškai ir fiziškai. Nebuvo pakankamai laiko paisruošti po trečiadienio rungtynių“, - pralaimėjimo priežasti vardijo C.Ronaldo.

Anot puolėjo, šis pralaimėjimas neturi įtakos galutiniam rezultatui: „Koks skirtumas, mes vis tiek laimėsime čempionatą. Komandai viskas yra gerai, mes tik padarėme didelę klaidą. Prarado tris taškus ir viskas. Ne daugiau. Ne keturis.“

Po šios pergalės 50 taškų turintis „Atletico“ pasivijo antroje vietoje esančią „Barcelona“. Čempionato lyderis „Real“ turi 54 taškus.

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą