Cristiano Ronaldo smūgius pataisęs Garethas Bale'as užtikrino Madrido „Real“ pergalę

Sekmadienio vakarą Madrido „Real“ Ispanijos „Primera“ lygos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Levante“ futbolininkus.
Garethas Bale'as ir Cristiano Ronaldo
Garethas Bale'as ir Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Abu įvarčius Madrido ekipai pirmajame kėlinyje įmušė Garethas Bale'as.

18-ąją minutę šeimininkai visomis pajėgomis užpuolė varžovų vartus. Karimas Benzema perdavė kamuolį baudos aikštelėje vietą užsiėmusiam Cristiano Ronaldo. Šis bandė kamuolį smūgiuoti per save, tačiau „Levante“ gynėjai atmušė portugalo bandymą. Visgi kamuolys nukrito Garethui Bale'ui, kuris stipriu smūgiu jį pasiuntė į vartus.

40-ąją minutę G.Bale'as ir vėl užbaigė C.Ronaldo bandymą. Portugalas nukreipė kamuolį vartus, tačiau koją kyštelėjo ir smūgį pataisė G.Bale'as.

Po šios pergalės Madrido ekipa iki vieno taško sumažino atsilikimą nuo pirmoje vietoje esančios „Barcelona“ komandos. „Levante“ užima 18 vietą.