2017 10 14 /21:43

Absoliutus autsaideris patiesė Anglijos čempionus, „Arsenal“ krito Vatforde

Įspūdingai nesėkmių seriją Anglijos „Premier“ lygoje nutraukė „Crystal Palace“ klubas, kuris per pirmuosius septynis turus nebuvo pelnęs nė vieno įvarčio ir buvo pralaimėjęs visas rungtynes.
„Watford“ futbolininkų džiaugsmas
„Watford“ futbolininkų džiaugsmas / „Scanpix“ nuotr.

Absoliutus lygos autsaideris namuose 2:1 patiesė čempionės titulą ginančią Londono „Chelsea“ ekipą.

„Crystal Palace“ labai aktyviai pradėjo rungtynes ir jų pastangos buvo vainikuotos įvarčiu: 11-ą minutę Cesaras Azpilicueta nukreipė kamuolį į savus vartus.

Tiemoue Bakayoko 18-ą minutę rezultatą išlygino, tačiau Wilfriedas Zaha 45-ą minutę dar kartą išvedė „Crystal Palace“ į priekį. Daugiau įvarčių nebuvo pelnyta.

Pastarąjį savo įvartį Anglijos čempionate „Crystal Palace“ buvo pelniusi dar gegužės 14 dieną rungtynėse su „Hull City“.

Nuo tada įvarčio „Premier“ lygoje „Crystal Palace“ nebuvo pelniusi net 12 valandų ir 10 minučių – tikslo nepasiekė net 85 smūgiai iš eilės.

Kaip jau skelbėme, kitose „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ ir „Manchester United“ sužaidė be įvarčių 0:0.

Tuo tarpu kiti dėl geresnės vietos pirmajame ketverte kovojantys klubai iškovojo pergales.

„Tottenham“ po Christiano Erikseno įvarčio 47-ą minutę 1:0 namuose įveikė „AFC Bournemouth“, o „Manchester City“ net 7:2 sutrypė „Stoke City“ vienuolikę.

„City“ rungtynes pradėjo trimis Gabrielio Jesuso, Raheemo Sterlingo ir Davido Silvos įvarčiais per pirmąjį pusvalandį, tačiau svečiams buvo pavykę grąžinti intrigą – Mame Biramas Dioufas pasižymėjo pirmo kėlinio pabaigoje, o Kyle'as Walkeris antro kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus. Rezultatas tapo 3:2.

Vis dėlto „Manchester City“ galingai užbaigė rungtynes: dar kartą pasižymėjo G.Jesusas, savo pavardes įvarčių grafoje įrašė ir Fernandinho, Leroy'us Sane bei Bernardo Silva.

Kevinas de Bruyne ir R.Sterlingas šiose rungtynėse atliko po du rezultatyvius perdavimus.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse fantastišką pergalę išplėšė „Watford“ vienuolikė, namuose 2:1 nugalėjusi Londono „Arsenal“.

„Arsneal“ pirmavo po 39-ą minutę Pero Mertesackerio pelnyto įvarčio, tačiau 71-ą minutę Troy Deeney nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino, o Tomas Cleverley per teisėjo pridėtą laiką išplėšė šeimininkams pergalę.