2018 01 06 /20:18

D.Costos sugrįžimas į Ispanijos lygą: įvartis ir raudona kortelė

Diego Costa sugrįžimą į Ispanijos futbolo lygą paženklino ir įvarčiu, ir raudona kortele. Madrido „Atletico“ namuose 2:0 įveikė „Getafe“ ekipą, o D.Costa pelnė antrąjį komandos įvartį.
Diego Costa
Diego Costa / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai išsiveržė į priekį 18-ą rungtynių minutę, kai pasižymėjo Angelis Correa. D.Costa rezultatą padidino 68-ą minutę, tiksliai kamuolį į vartus nukreipęs vienu lietimu.

„Scanpix“ nuotr./Diego Costa

Netrukus po to D.Costa paskendo sirgalių glėbyje, o sugrįžęs į aikštę prieš save išvydo geltoną kortelę. Tai buvo antroji brazilui parodyta geltona kortelė, tad D.Costa buvo priverstas palikti aikštę.

„Atletico“ dėl sankcijų iki sausio 1 dienos negalėjo registruoti naujų žaidėjų, tad „Chelsea“ dar vasarą palikęs D.Costa tik dabar galėjo prisijungti prie komandos.

Po keitimo aikštėje jis buvo pasirodęs šią savaitę vykusiose „Copa del Rey“ rungtynėse su „Lleida Esportiu“, kurias „Atletico“ laimėjo 4:0 – tuomet taip pat pasižymėjo įvarčiu.

Po 18-ikos rungtynių „Atletico“ su 39 taškais žengia antroje pozicijoje. Į nugarą kvėpuojanti „Valencia“ (37 taškai) šeštadienį namuose 2:1 įveikė „Girona“ vienuolikę.

„Girona“ įmušė greitą įvartį – 8-ą minutę pasižymėjo Cristianas Portu.

Rezultatas tapo lygus, kai 27-ą minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė Jonas Ramalho. 48-ą minutę Danielis Parejo realizavo baudinį, kuris ir atnešė „Valencia“ ekipai tris taškus.