D.Motiejūno akivaizdoje – septynių įvarčių trileris ir Vilniaus „Žalgirio“ triumfas

Kaune penktadienio vakarą įvyko dviejų „Žalgirių“ susitikimas, kurį po įspūdingos kovos 4:3 laimėjo vilniečiai.
Donovanas Slijngardas
Donovanas Slijngardas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šias rungtynes su treneriu Virginijumi Mikalausku stebėjo ir krepšininkas Donatas Motiejūnas. D-Mo buvo pasiruošęs kauniečių atributika, treneris palaikė Vilniaus komandą.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Donatas Motiejūnas

„Kauno Žalgiris“ į priekį išsiveržė jau 11-ąją rungtynių minutę, kai Rokas Krušnauskas pabėgo prie varžovų vartų ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Vilniaus komanda rezultatą išlygino 25-ąją minutę, kai Marko Tomičius galva kamuolį į vartus nukreipė po Sauliaus Mikoliūno perdavimo.

Liviu Antalis vilniečius į priekį išvedė 32-ąją minutę. Rumunas surado vartininko atmuštą kamuolį ir nesunkiai nukreipė jį į vartus.

R.Krušnauskas 44-ąją minutę išlygino rezultatą, kai vėl pabėgo nuo svečių gynėjų ir beveik iš tos pačios vietos pelnė antrąjį savo ir komandos įvartį.

Bet tai dar nebuvo viskas pirmajame kėlinyje, mat L.Antalis jau 45-ąją minutę pelnė trečiąjį Vilniaus komandos įvartį.

Po pertraukos įvarčio teko laukti ilgai, bet Joao Figueiredo sugebėjo dar kartą išlyginti rezultatą – brazilas 85-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Vilniaus „Žalgiris“ užtruko kelias minutes – jau 89-ąją minutę Ertonas Fejzullahu šovė pergalingą smūgį į „Kauno Žalgirio“ vartus.

Po šios pergalės Vilniaus klubas turi 31 tašką ir žengia antroje vietoje. Marijampolės „Sūduva“ 14-ojo turo rungtynes žais rytoj. Marijampoliečiai yra surinkę 33 taškus.

„Kauno Žalgiris“ su 22 taškais rikiuojasi ketvirtoje A lygos vietoje.