„Dainava“ paleido dviejų įvarčių pranašumą

Alytaus „Dainava“ turėjo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau šeštadienį Marijampolėje vykusiose „TOPsport A lygos“ rungtynėse tik 2:2 sužaidė su Gargždų „Banga“.
Alytaus „Dainava“
Alytaus „Dainava“ / „Dainavos“ nuotr.

29-ąją minutę taikliu smūgiu iš maždaug 20 metrų pasižymėjo Renatas Banevičius.

51-ąją minutę itin technišku smūgiu rezultatą padvigubino Artiomas Baftalovskis.

65-ąją minutę baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Dovydui Norvilui ir šis vienu lietimu atstatė intrigą, o 79-ąją Vilius Piliukaitis realizavo baudinį ir rezultatą išlygino.

87-ąją minutę svečiai liko dešimtyje, nes už varžovo stumtelėjimą buvo išvarytas Justinas Januševskis, bet iškovoti pergalės ir pakilti į pirmąjį trejetą dzūkai nesugebėjo

„Dainava“ turi 9 taškus ir yra ketvirta. „Banga“ su šešiais taškais žygiuoja septinta.