Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pinigų suradusi „Dainava" jau galės registruoti žaidėjus – eilėje tuzinas futbolininkų

„Dainavos“ žaidėjai
fkdainava.lt nuotr. / „Dainavos“ žaidėjai
Šaltinis: 15min
0
A A

Nauji futbolininkai iš Italijos, Lietuvos, Nigerijos, Senegalo, Ukrainos. Alytaus „Dainavos“ futbolo komandoje – mažiausiai tuzinas naujokų iš užsienio ir Lietuvos, rašo alytausgidas.lt

„Dainava“, skirtingai nei pirmoje sezono pusėje, jau gali registruoti naujus žaidėjus – Alytaus futbolo klubo prezidentas Giuseppe Greco padengė pagrindinius buvusių komandos vadovų įsiskolinimus žaidėjams, treneriams ir kitiems kreditoriams.

Realiausius pretendentus į „Dainavos“ pagrindinę sudėtį matysime draugiškoje dvikovoje su Kauno „Spyriu“. Po šių draugiškų varžybų galutinei žaidėjų sudėčiai registruoti komandos vadovams beliks viena diena, o iki antrosios sezono dalies starto – kiek daugiau, penkios dienos, po kurių Alytaus miesto stadione jau lauks A lygos čempionato varžovas – Panevėžio „Ekranas“.

Marco Ragini ir Fabio Finucci – treneriai, kuriems antroje sezono dalyje ketinama patikėti ne tik „Dainavos“ pagrindinės, tačiau ir dublerių komandos reikalus. Jiems talkinti, ypač dirbant su jaunių ir jaunimo komandomis, kviečiami ir vietos treneriai.  M. Ragini ir F. Finucci A lygos vasaros pertrauką išnaudojo ne tik pagrindinės ir dublerių komandų žaidėjų treniruotėms, tačiau ir jaunųjų futbolininkų peržiūroms. Jose dalyvavo vaikai ir jaunuoliai iš Alytaus miesto, rajono ir regiono.

Skirtingai nei kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, klubinė struktūra Alytuje dar tik formuojasi, tačiau tikimasi, kad ateityje „Dainavos“ tikslams stiprėti ir stiprintis vietiniais talentais neprieštaraus Alytuje veikiančio futbolininkų rengimo –  sporto ir rekreacijos – centro, jo savininkės miesto savivaldybės ir būsimos Alytaus futbolo akademijos planai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką