Publikuota: 2012 sausio 17d. 16:36

Damiras Petravičius: „Norėčiau, kad „Žalgiris“ žaistų ir bėgtų greičiau“

„Žalgirio“ vyr. treneris Damiras Petravičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / VMFD „Žalgiris“ vyr. treneris Damiras Petravičius.

Po pergalės draugiškose rungtynėse su Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktine VMFD „Žalgiris“ komandos strategas Damiras Petravičius pasidžiaugė gerėjančiu žaidimu.

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda draugiškose rungtynėse 2:0 nugalėjo Lietuvos U–21 rinktinę. „Sportimos“ manieže vykusiose rungtynėse buvo žaidžiami du kėliniai po 35 minutes.

Pirmą įvartį žalgiriečiai pelnė 24 minutę. Po U-21 rinktinės gynėjo klaidos Pavelas Komolovas techniškai permetė kamuolį per vartininką ir išvedė VMFD „Žalgiris“ komandą į priekį.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai padvigubino savo pranašumą. 61 minutę Egidijus Vaitkūnas atliko puikų perdavimą Andrejui Nagumanovui, kuris stipriu smūgiu iš 16 metrų tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą.

Jaunimo rinktinė kėlinio pabaigoje turėjo progą sušvelninti rezultatą. Vis tik pavojingas smūgis iš standartinės situacijos tikslo nepasiekė ir VMFD „Žalgiris“ šventė pergalę rezultatu 2:0.

Po rungtynių VMFD „Žalgirio“ treneris Damiras Petravičius džiaugėsi gerėjančiu komandos žaidimu: „Tai buvo mano antrosios rungtynės vadovaujant komandai. Jos buvo daug geresnės nei pirmosios. Tai suprantama, nes komanda turi žaisti vis geriau. Mes treniruojamės tik savaitę, todėl dar nesame gerai pasiruošę. Norėčiau, kad komanda žaistų ir bėgtų greičiau. Daugiau dėmesio pradėsime skirti taktikai. Kitose rungtynėse tikiuosi, jog komanda žais dar geriau.“

Buvęs VMFD „Žalgirio“ strategas, U–21 rinktinės vyr. treneris Vitalijus Stankevičius dėkojo buvusiai komandai už rungtynes: „Pirmiausia dėkoju „Žalgirui“, kad sutiko sužaisti rungtynes. Mums jų labai reikėjo ruošiantis „Sandraugos taurės“ turnyrui. Manau, jog rungtynėse nei mes, nei jie nežaidė dėl rezultato. Kiekviena komanda sprendė savo problemas.“

Vitalijus Stankevičius tikino, jog dar anksti kalbėti apie pasikeitimus VMFD „Žalgiris“ komandoje. „Darbas „Žalgiryje“ vyksta tik savaitę. Komanda turi naują trenerį, todėl duokite jam laiko. Apie jo įvestus pasikeitimus ir naujoves galėsime kalbėti tik pavasarį“, – pastebėjo V.Stankevičius.

Artimiausios VMFD „Žalgirio“ rungtynės vyks jau šį šeštadienį. „Sportimos“ manieže 18 val. 30 min. VMFD „Žalgiris“ komanda priims svečius iš Latvijos, Daugpilio „Daugavą“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktualu

Lauk iš patalpų vejamo Istorinės technikos muziejaus įkūrėjas: „Kauno valdžia mato tik pinigus“

Aktualu

Vilniaus žydai protestavo prieš LŽB pirmininkę F.Kukliansky: skundžiasi netinkamu pinigų skirstymu ir valdžios uzurpavimu

Aktualu

Šiukšlių krizę sostinėje lydi padegėjo šėlsmas – liepsnoja vienas konteineris po kito

15min tema Aktualu

„Šiukšlynų milijonieriai“: atliekų rūšiavimo gamyklos maitina buvusio viceministro A.Petkaus verslą

Aktualu

Tėvo per Sausio 13-osios įvykius netekęs R.Povilaitis apgailestauja dėl M.Gorbačiovo

Aktualu

Artėja lietuvių kalbos egzaminas: kelios naujovės

„Apie ką negalima kalbėti“ su rašytoju Herkumi Kunčiumi

15min studijoje – aktorius Marius Repšys: apie „Išvarymo“ fenomeną ir rašomą pirmą romaną

Gyvenimas

Vasaros avalynė: 3 modeliai, kurie turėtų atsidurti jūsų atostogų lagamine

Gazas

„Tesla“ žemėlapyje vejasi kaimynes – Lietuvoje bus du „Supercharger“ taškai

Aktualu

Su traukiniu Italijoje susidūrusio vilkiko vairuotojas grįžta į Lietuvą

Neringa Šiaudikytė triumfavo dainų konkurse Lenkijoje: džiaugiasi garbe ir 3,5 tūkst. eurų prizu

24sek

LKL savaitė: sugrįžęs „Žalgiris“, trileris Šiauliuose ir teisėjų klaidos

Braies ežeras – didžiausias ežeras Dolomitinėse Alpėse Italijoje

24sek

Pasaulis lenkiasi LeBronui: į finalą jis nuvestų komandą ir su zebru, skrudintuvu bei bulve

Kylie Minogue švenčia 50-metį: mėgaujasi sėkme scenoje, bet gyvenimo meilės dar nerado