2011-05-04 10:33

Dani Alvesas: „Barcelona“ moka pralaimėti garbingai, skirtingai nuo „Real“

Į Čempionų lygos finalą kartu su „Barcelona“ vienuolike patekęs brazilas Dani Alvesas pareiškė, jog Madrido „Real“ futbolininkams reikėtų išmokti pralaimėti garbingai ir nustoti skųstis.
Rungtynių akimirka
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Futbolas El Clasico

Anot D.Alveso, „Real“ yra verkšlenantys pralaimėtojai po to, kai varžovai vėl skundėsi dėl neva jiems nepalankių sprendimų atsakomosiose poros rungtynėse (1:1) antradienį Barselonoje. Madrido futbolininkai manė, kad Gonzalo Higuaino įvartis turėjo būti įskaitytas.

„Mes, pralaimėję Karaliaus taurės finale (0:1 – aut. past.) susitaikėme su nesėkme ir rezultatu, nes „Real“ pelnė vienu įvarčiu daugiau“, – priminė D.Alvesas.

„Toks yra skirtumas tarp „Barcelona“ ir kitų klubų“, – pridūrė brazilas, sulaukęs daugybės kontraversiškų vertinimų po to, kai pirmajame poros mače išprovokavo „Real“ gynėjo Pepe raudonąją kortelę.

Pasak D.Alveso, „Barcelona“ į Čempionų lygos finalą žengė todėl, kad tiesiog žaidė geriau nei „Real“. „Mus apdovanojo futbolas, kurį žaidėme“, – teigė D.Alvesas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą