2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Danielis Alvesas gali pradėti derybas su bet kuria ekipa

„Barcelona“ futbolo klubo gynėjas Danielis Alvesas jau dabar gali pradėti oficialias derybas su bet kuria ekipa. Tokią teisę brazilas įgijo nuo sausio 1 dienos, kuomet Europoje atsivėrė vadinamasis transferų langas ir klubai gali per mėnesį pakoreguoti savo sudėtis: pirkti, parduoti ar skolinti žaidėjus.
„Barcelona“ futbolininkų džiaugsmas.
„Barcelona“ futbolininkų džiaugsmas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pagal FIFA taisykles futbolininkai, kurių sutartis galioja pusę metų, jau dabar gali netrukdomai ir oficialiai pradėti derybas su potencialiais būsimais savo darbdaviais, o šiems nereikia gauti dabartinių žaidėjų klubų sutikimo.

D.Alveso sutartis su „Barcelona“ baigia galioti šių metų vasarą, tad Katalonijos klubo legionierius atitinka minėtas sąlygas ir, jei susitartų su kita komanda, dabartinę ekipą po šio sezono paliktų už dyką. Į „Barcą“ gynėjas 2008 metais atvyko iš „Sevilla“ komandos, o už žaidėją katalonai nepagailėjo 29,5 milijonų eurų.

Tiesa, neoficialiai užsimenama, jog dabartiniai Ispanijos vicečempionai vis tik gali pakeisti išankstinę nuostatą nepasirašyti sutarties su gynėju ir siūlys futbolininkui pratęsti bendradarbiavimą bent vienam papildomam sezonui.

Imtis tokių veiksmų Katalonijos klubą gali paskatinti nuo sausio 1 dienos įsigaliojęs FIFA draudimas vienerius metus pirkti naujus žaidėjus. Tokios bausmės „Barcelona“ sulaukė už pažeidimus, padarytus registruojant nepilnamečius futbolininkus savo jaunimo akademijoje. Stiprintis naujais legionieriais katalonai dabar galės tik 2016 metų sausį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką