2017-04-18 13:01

Danijoje sirgaliai futbolininkus apmėtė negyvomis žiurkėmis

Danijos aukščiausios futbolo lygos rungtynės tarp „Copenhagen“ ir „Brondby“ klubų buvo pažymėtos bjauriu sirgalių elgesiu.
Žiurkė.
Žiurkė. / Fotolia nuotr.

„Brondby“ sirgaliai negyvomis žiurkėmis apmėtė „Copenhagen“ gynėją Ludwigą Augustinssoną, kuris ėjo kelti kampinio. Futbolininkas su komandos draugu nuspyrė bent dvi žiurkes ir tęsė rungtynes.

„Gaila, kad kai kurie mūsų komandos sirgaliai nežinojo, kaip deramai elgtis“, – situaciją komentavo „Brondby“ sporto direktorius Troelsas Bechas.

Danijos čempionato lyderiai iš Kopenhagos laimėjo mačą 1:0 ir prieš antroje vietoje esantį „Brondby“ pirmauja 13 taškų.

„Brondby“ Danijos lygą yra laimėję dešimt kartų, o „Copenhagen“ – vienuolika.

VIDEO: Sirgaliai į futbolininkus mėtė negyvas žiurkes
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą