Danilevičiaus įvarčiai išsaugojo „Livorno“ viltis

T.Danilevičius išsaugojo komandos galimybę kovoti dėl vietos elito divizione
„Scanpix“ nuotr. / T.Danilevičius išsaugojo komandos galimybę kovoti dėl vietos Elito divizione.
Šaltinis: BNS
0

Du įvarčius ketvirtadienį įmušė Tomas Danilevičius, o trečią vietą Italijos antrajame („Serie B“) futbolo divizione „Livorno“ klubas atsakomosiose pusfinalio rungtynėse 4:1 (3:1) sutriuškino „Grosseto“ komandą ir su kaupu atsirevanšavęs už nesėkmę 0:2 svečiuose tęs kovą dėl kelialapio į šalies futbolo elitą („Serie A“).

Iki 71-os minutės žaidęs Lietuvos futbolo rinktinės puolėjas pasižymėjo 45+2 ir 54 minutėmis – įmušė į varžovų vartus antrą ir ketvirtą įvarčius.

Be T.Danilevičiaus, nugalėtojų gretose pasižymėjo Francesco Tavano (25 min.) ir Alessandro Diamantis (51 min.). Beje, pastarasis nerealizavo 11 m baudinio (45+2 min.), o vartininko atmuštą kamuolį į vartus pasiuntė lietuvis. „Grosseto“ ekipoje pasižymėjo Marco Sansovinis (34 min.).

Beje, svečiai rungtynes baigė net be keturių iš aikštės pašalintų žaidėjų – raudonoji kortelė buvo parodyta Giuseppe Abruzzese (45 min.), Agostino Garofalo (65 min.), Gianlucai Greddi (72 min.) ir Luigi Consinni (75 min.).

Lemiamas rungtynes dėl vietos šalies elitinėje lygoje „Livorno“ futbolininkai žais su „Brescia“ vienuolike, kuri ketvirtadienį atsakomajame susitikime 3:0 (0:0) nugalėjo „Empoli“ ekipą. Pirmosios šių komandų pusfinalio rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Anksčiau vietas kito sezono elitiniame čempionate užsitikrino pirmą ir antrą vietas „Seria B“ pirmenybėse užėmę atitinkamai „Bari“ ir „Parma“ futbolininkai.