Danilevičiaus klubo lygiosios kovoje dėl patekimo į „Serie A“ (video)

Dėl vietos kito sezono elitiniame Italijos futbolo čempionate („Serie A“) kovojantis „Livorno“ klubas, kurio garbę gina Lietuvos rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius, pirmąsias rungtynes su „Brescia“ vienuolike išvykoje baigė rezultatyviomis lygiosiomis – 2:2 (2:1).
Tomas Danilevičius
T.Danilevičius žaidė iki 63 minutės. / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai 13-ą mačo minutę buvo susikrovę net dviejų įvarčių pranašumą, kai pasižymėjo Alessandro Diamanti (9 min.) bei Francesco Tavano (13 min.), tačiau persvaros išsaugoti nesugebėjo.

Rezultatą šeimininkams išlygino du įvarčius įmušęs Riccardo Taddei (30 ir 51 min.).

T.Danilevičius „Livorno“ gretose rungtyniavio iki 63-iosios susitikimo minutės. 36-ą min. puolėjas prieš save išvydo geltoną kortelę.

„Brescia“ vienuolikė yra labai stiprus varžovas, tačiau mes sužaidėme geras rungtynes. Pademonstravome puikią ištvermę ir ryžtą“, - po varžybų oficialiai „Livorno“ svetainei aiškino komandos strategas Gennaro Routolo.

Tikiu, jog turime geras galimybes patekti į „Serie A“. (G.Routolo)

„Dabar turime stengtis tokį žaidimą pademonstruoti ir atsakomosiose rungtynėse. Žaisime savo aikštelėje, palaikomi savų sirgalių, o tai yra labai svarbu. Tikiu, jog jei žaisime su tokiu užsidegimu, kokį rodėme visose atkrintamosiose varžybose, mes turime geras galimybes patekti į „Serie A“, - tvirtino „Livorno“ treneris.

Atsakomasis poros mūšis, kuriame paaiškės bilieto į 2009-2010 metų „Serie A“ pirmenybes savininkas, birželio 20 dieną vyks Livorno mieste.

„Serie B“ pirmenybėse „Livorno“ (68 tšk.) klubas finišavo trečias, o „Brescia“ (67 tšk.) -  ketvirtas.

Vietas kito sezono „Serie A“ čempionate iš karto užsitikrino dvi pirmąsias vietas „Serie B“ pirmenybėse užėmusios vienuolikės - „Bari“ (80 tšk.) ir „Parma“ (76 tšk.).