Danilevičius ir „Livorno“ nusileido Italijos čempionams (video)

Aukščiausiojo Italijos futbolo čempionato („Serie A“) 11–asis turas jame rungtyniaujantiems lietuviams nebuvo sėkmingas – „Livorno“ su Tomu Danilevičiumi nusileido Italijos čempionui Milano „Inter“, o Marius Stankevičius šiame ture ilsėjosi.
„Livorno“ (dešinėje) klubas buvo priverstas pripažinti „Inter“ pranašumą
„Livorno“ (dešinėje) klubas buvo priverstas pripažinti „Inter“ pranašumą / „Scanpix“ nuotr.

„Livorno“ prieš šį turą buvo iškovojęs dvi pergales, tačiau šį sykį namuose susitiko su stipriausiu šalies klubu Milano „Inter“.

Svečiams nebuvo lengva – pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Vis tik antrajame Diego Milito ir Maicono įvarčiai nulėmė „Inter“ pergalę rezultatu 2:0.

T.Danilevičius aikštėje pasirodė 54 minutę, kai „Livorno“ jau atsilikinėjo 0:1. Italijos futbolo apžvalgininkų teigimu, lietuvis šį kartą nuvylė ir buvo beveik nepastebimas.

„Aikštelėje pasirodžiusiam lietuviui nepavyko pridėti „Livorno“ atakoms aštrumo“, - taip T.Danilevičiaus žaidimą įvertino Goal.com ekspertai, už žaidimą puolėjui dešimtbalėje sistemoje parašę 5,5 balo.

„Livorno“ su 9 taškais turnyro lentelėje užima trečią vietą nuo galo.

2-3 pozicijas dalijasi Genujos „Sampdoria“, kuriai namuose nepavyko nugalėti „Bari“ komandos – mačas baigėsi taikiai 0:0.

Rungtynių pabaigoje svečiai galėjo išplėšti pergalę, tačiau Paulo Barreto (90+1 min.) nerealizavo 11 m baudinio.

„Sampdoria“ gretose M.Stankevičius registruotas nebuvo. Anot ekipos vyriausiojo trenerio Luigi Del Neri, lietuvis yra labai pavargęs ir jam buvo leista pailsėti.