„Napoli“ ekipos pergalė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Napoli“ ekipos pergalė
Šaltinis: BNS
0

Vienuoliktą pralaimėjimą Italijos futbolo pirmenybių XXX turo rungtynėse patyrė ir į septintą vietą dvidešimties komandų turnyre nukrito jau trečių rungtynių iš eilės laimėti negalintis Turino „Juventus“ (45 tšk.) klubas.

„Juventus“ futbolininkai ketvirtadienį svečiuose 1:3 (1:0) nusileido „Napoli“ (45 tšk.) ekipai, kuri pakilo į šeštą vietą.

Svečiai pirmavo po Giorgio Chiellinio (7 min.) įvarčio, tačiau antrame kėlinyje šeimininkams įvarčius pelnė Marekas Hamsikas (51 min.), Fabio Quagliarella (72 min.) ir Ezequielas Lavezzinis (88 min.).

Beje, antro kėlinio pradžioje Marekas Hamsikas (48 min.) nerealizavo 11 metrų baudinio.

Čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Milano „Inter“ (63 tšk.) klubas, keturiais taškais lenkiantis „AC Milan“ bei „AS Roma“ komandas.

Tomo Danilevičiaus „Livorno“ (24 tšk.) vienuolikė lieka paskutinė – dvidešimta.