Dar viena triuškinama „Liverpool“ pergalė

Paskutinėse Angljos fubolo čempionato 16-ojo turo rungtynėse solidžią pergalę iškovojo „Liverpool“ žaidėjai, 3:0 įveikę „Aston Villa“ futbolininkus.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau pirmo kėlinio pradžioje, 14-ą ir 16-ą minutes, „Liverpool“ pelnė du įvarčius – pasižymėjo D.N'Gogas ir R.Babelis. Tiesa, antrasis buvo pasiektas puolėjui esant nuošalėje, bet teisėjas to nepastebėjo. 55-ą minutę tašką šioje dvikovoje padėjo M.Rodriguezas.

Klubo „Aston Villa“ bandymai išlyginti rezultatą nebuvo efektyvūs.

Po 16-os turų čempionate pirmauja 32 taškus turintis „Arsenal“ klubas. Sužaidęs 15-a susitikimų „Manchester United“ turi 31 tašką, o 30 taškų pelnę „Chelsea“ žaidėjai yra treti. „Liverpool“ žengia 8-oje (22 taškai), „Aston Villa“ – 16-oje pozicijoje (17 taškų).