Darvydas Šernas Australijoje debiutavo su trenksmu – įvartis jau pirmose rungtynėse

Visai neseniai iš Turkijos „Gaziantepspor“ klubo pagal nuomos sutartį į Australijos aukščiausiojo diviziono „Perth Glory“ komandą persikėlęs puolėjas Darvydas Šernas debiutavo sėkmingai. Jau pirmose rungtynėse lietuvis įmušė į įvartį.
Darvydas Šernas
Darvydas Šernas / V.Januškos/LFF.lt nuotr.

„Perth Glory“ ekipa namuose 1:1 sužaidė su Melburno „Victory“ ekipa, o D.Šernas pelnė išlyginamąjį įvartį.

Guilherme'as Finkleris 37-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį ir išvedė svečių komandą į priekį.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje į aikštę žengė D.Šernas ir iškart pasižymėjo. 50-ąją minutę lietuvis šovė tolimą smūgį iš maždaug 20-ies metrų ir išlygino rezultatą.

Po šių rungtynių „Perth Glory“ komanda su 21 tašku po 17 mačų liko septintoje vietoje. Čempionate iš viso žaidžia dešimt komandų, o pirmauja 34 taškus turintis Brisbano „Roar“ klubas.