15 dienos proga! Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Davidas Beckhamas ir „Galaxy“ po metų pertraukos – MLS finale

Turtingiausias pasaulio futbolininkas Davidas Beckhamas ir Los Andželo „Galaxy“ ekipa po metų pertraukos pateko į aukščiausio JAV futbolo čempionato MLS finalą. Vakarų konferencijos finale „Galaxy“ 3:1 nugalėjo Solt Leik Sičio „Real“ klubą.
Davidas Beckhamas su komandos draugais švenčia pergalę
Davidas Beckhamas su komandos draugais švenčia pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

MLS čempionato finale lapkričio 20 d. Los Andželo futbolininkai susikaus su Rytų konferencijos finalą laimėjusia Hiustono „Dynamo“ komanda. „Dynamo“ Rytų konferencijos finale 2:0 įveikė Kanzaso „Sporting“.

Landonas Donovanas „Galaxy“ į priekį išvedė 23 minutę, kuomet realizavo 11 metrų baudinį. Po dviejų minučių tiksliu smūgiu galva rezultatą išlygino Alvaro Saborio.

Antrajame kėlinyje 58 min. po Davido Beckhamo perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Mike‘as Magee ir „Galaxy“ pirmavo 2:1. 68 min. pergalę Los Andželo komandai įtvirtino Robbie Keane‘as.

Beje, „Galaxy“ savo varžovui „Real“ klubui atsirevanšavo už nesėkmę po dramatiškos baudinių serijos 2009-ųjų MLS superfinale.

36-erių D.Beckhamui po šio sezono baigsis penkerių metų sutartis su „Galaxy“, tačiau pats futbolininkas apie karjeros pabaigą dar negalvoja.

„Aš vis dar esu „Galaxy“ žaidėjas. Man 36-eri, tačiau aš mėgaujuosi futbolu. Mes turime susitelkti finalui ir neišleisti šio titulo iš savo rankų, kaip tai nutiko 2009-aisiais“, – kalbėjo D.Beckhamas.

Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius