Davidas Beckhamas ir „Galaxy“ po metų pertraukos – MLS finale

Turtingiausias pasaulio futbolininkas Davidas Beckhamas ir Los Andželo „Galaxy“ ekipa po metų pertraukos pateko į aukščiausio JAV futbolo čempionato MLS finalą. Vakarų konferencijos finale „Galaxy“ 3:1 nugalėjo Solt Leik Sičio „Real“ klubą.
Davidas Beckhamas su komandos draugais švenčia pergalę
Davidas Beckhamas su komandos draugais švenčia pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

MLS čempionato finale lapkričio 20 d. Los Andželo futbolininkai susikaus su Rytų konferencijos finalą laimėjusia Hiustono „Dynamo“ komanda. „Dynamo“ Rytų konferencijos finale 2:0 įveikė Kanzaso „Sporting“.

Landonas Donovanas „Galaxy“ į priekį išvedė 23 minutę, kuomet realizavo 11 metrų baudinį. Po dviejų minučių tiksliu smūgiu galva rezultatą išlygino Alvaro Saborio.

Antrajame kėlinyje 58 min. po Davido Beckhamo perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Mike‘as Magee ir „Galaxy“ pirmavo 2:1. 68 min. pergalę Los Andželo komandai įtvirtino Robbie Keane‘as.

Beje, „Galaxy“ savo varžovui „Real“ klubui atsirevanšavo už nesėkmę po dramatiškos baudinių serijos 2009-ųjų MLS superfinale.

36-erių D.Beckhamui po šio sezono baigsis penkerių metų sutartis su „Galaxy“, tačiau pats futbolininkas apie karjeros pabaigą dar negalvoja.

„Aš vis dar esu „Galaxy“ žaidėjas. Man 36-eri, tačiau aš mėgaujuosi futbolu. Mes turime susitelkti finalui ir neišleisti šio titulo iš savo rankų, kaip tai nutiko 2009-aisiais“, – kalbėjo D.Beckhamas.