Publikuota: 2014 spalio 5d. 15:57

Davidas de Gea atmušė 11 metrų baudinį ir „Manchester United“ nugalėjo „Everton“

Angelis di Maria
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Angelis di Maria

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje reikalingą pergalę iškovojo „Manchester United“ klubas, kuris 2:1 nugalėjo Liverpulio „Everton“.

Mančesteryje vykusiose rungtynėse 27-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Angelis di Maria. Rezultatyvų perdavimą atliko Juanas Mata.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje buvo paskirtas 11 metrų baudinys į „Manchester United“ vartus, tačiau vartininkas Davidas de Gea sugebėjo atmušti Leightono Baineso smūgiuotą kamuolį.

55-ąją minutę „Everton“ puikiai išnaudojo standartinę situaciją. Kai po skirto baudos smūgio „Manchester United“ vartų link galva ataką užbaigė ir rezultatą išlygino Stevenas Naismithas.

62-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Radamelio Falcao įvartis. Tai buvo pirmas kolumbiečio taiklus smūgis Anglijos pirmenybėse.

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius Pranciškus atvyko į Prezidentūrą, susitinka su D.Grybauskaite

Kelionė su „Ganytoju“: kaip atrodo popiežiaus skrydžiai į užsienį?

Popiežius Pranciškus jau Lietuvoje – oficiali pasitikimo ceremonija įvyko

Svarbios maldos vietos Lietuvoje

Aktualu

Dandolke nužudytos lietuvės vaikams teikiama psichologo pagalba: spręs dėl perdavimo į globėjų rankas

Popiežius Pranciškus: biografija ir įdomūs faktai

Po sužadėtuvių Nomeda Marčėnaitė su mylimuoju po vienu stogu kraustytis neskuba: „Nenorime pokyčių“

Aktualu

Prezidentu gyventojai mato Gitaną Nausėdą ir Saulių Skvernelį

Kourtney Kardashian santykių viražai: trijų vaikų mama susitikinėja su 20-mečiu jaunuoliu

Gazas

Priešpaskutinė diena Balkanų ralyje: kraujuojančios lietuvių žaizdos

Sportas

Įspūdingai laimėjęs I.Barysas gavo pylos nuo trenerių: „Taip rizikuoti negalima“