Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Davidas Moyesas: „Norėjau į Mančesterį pasikviesti Ronaldo, Bale’ą ir Fabregasą“

Po nesėkmingo „Manchester United“ futbolo klubo starto Anglijos „Premier“ lygoje – namuose 1:2 pralaimėta „Swansea“ klubui – žurnalistai netruko prisiminti praėjusiame sezone komandai vadovavusį škotą Davidą Moyesą.
Davidas Moyesas
Davidas Moyesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Strategas prieš praėjusio sezono pradžią perėmė ekipos vairą iš jos simboliu spėjusio tapti tautiečio Sero Alexo Fergusono, tačiau buvusiam Liverpulio „Everton“ vairininkui karjera „Manchester United“ klube nesusiklostė taip, kaip jis būtų norėjęs. „Raudonieji velniai“ 2013-2014 metų sezone liko tik septinti.

D.Moyesas prisipažino, kad rezultatas galėjo būti kitoks, jei tik komandą būtų papildę Cristiano Ronaldo, Garethas Bale’as ir Cescas Fabregasas, kaip jis to pageidavo.

„Galėtume rasti dokumentus, kurie paliudytų, jog bandėme įsigyti Fabregasą, Bale’ą ir Ronaldo. Dėl pastarojo derėjomės kai tik atvykau į Mančesterį. Buvome arti to, kad pasirašytume sutartis su labai pajėgiais žaidėjais. Tačiau nenoriu teisintis dėl to, kas neįvyko.

Perėmiau komandą iš stratego, kuris buvo sėkmingiausias per visą istoriją. Taip pat pasikeitė klubo valdytojas, todėl ekipoje buvo du nauji žmonės svarbiose pareigose“, – prisiminė D.Moyesas.

Škotas taip pat teigia, kad „Manchester United“ vyriausiojo trenerio kėdė jam buvo patikėta ne veltui.

„Tai buvo tinkamas darbas man. Treniravau „Everton“ 11 sezonų. Su klubu pasiekėme UEFA Čempionų lygą, patekome į FA taurės finalą, 3 kartus buvau išrinktas geriausiu „Premier“ lygos treneriu. Buvau vienas iš labiausiai patyrusių čempionato trenerių. Be to, „United“ visada komandos vairą patikėdavo britui", - pasakojo treneris

Po praėjusio sezono atleisto D.Moyeso „Manchester United“ stratego postą perėmė patyręs olandas Louisas van Gaalas, tačiau net ir jam pirmosios oficialios rungtynės Mančesteryje susiklostė nesėkmingai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius