Debiutinėse V.Slivkos rungtynėse „Ascoli“ išsigelbėjo nuo pralaimėjimo

Iš Olandijos į Italiją persikėlęs Vykintas Slivka debiutavo „Ascoli“ klube, žaidžiančiame „Serie B“ lygoje. Lietuvos futbolo rinktinės saugas „Ascoli“ papildė tik šią savaitę.
Vykintas Slivka ir Barry Bannanas
Vykintas Slivka ir Barry Bannanas / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Vykintas Slivka

Išvykos rungtynes su „Cesena“ lietuvio komanda sužaidė lygiosiomis 2:2. V. Slivka į aikštę žengė 57 minutę, pakeisdamas 19-metį saugą Francesco Cassata – netrukus po to, kai „Ascoli“ išlygino rezultatą (1:1).

„Cesena“ išsiveržė į priekį 27 minutę, kai pasižymėjo gynėjas Francesco Renzetti. Leonardo Davide Gatto 56 minutę rezultatą išlygino nuo 11 metrų žymos.

Jau V.Slivkai būnant aikštėje, 75 min. Michele Rigione dar kartą išvedė „Cesena“ į priekį. „Ascoli“ išsigelbėjo per teisėjo pridėtą laiką, kai buvo paskirtas dar vienas 11 metrų baudinys į šeimininkų vartus. Leonardo Perezas jį realizavo ir atnešė „Ascoli“ komandai tašką.

„Ascoli“ su 28 taškais „Serie B“ lygoje užima 12 vietą, „Cesena“ turi 4 taškais mažiau ir žengia 19-ta.