Deividas Šemberas: „Būdamas vaikas tarptautinių turnyrų ypač laukdavau“

35 komandos, daugiau nei 600 vaikų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos ir Ukrainos savaitgalį dalyvavo tradiciniame „Ateitis CUP“ turnyre, kuriame varžėsi šešiamečiai, septynmečiai ir aštuonmečiai. Po trijų dienų futbolo maratono apdovanojimus nugalėtojams ir prizininkams įteikė vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Deividas Šemberas.
Nugalėtojus apdovanojo Deividas Šemberas
Nugalėtojus apdovanojo Deividas Šemberas / Sauliaus Čirbos nuotr.
Temos: 1 Vaikai

„Tokie tarptautiniai turnyrai turi ypatingą svarbą. Vaikai auga, tiek kaip talentai, tiek socialine prasme. Tokie turnyrai vaikams didžiulė šventė, o žmonėms, kurie sukuria tokią šventę – didžiausia pagarba. Pamenu, kaip pats buvau vaikas – tarptautinių turnyrų ypač laukdavom“, – pasakojo D.Šemberas.

Nuotraukas iš turnyro galite pažiūrėti čia.

Jauniausiųjų 2007 m. grupėje net dvi komandos iš Lietuvos lipo ant prizininkų pakylos. Vilniaus futbolo mokykla „Ateitis“ iškovojo trečią vietą, Kauno rajono „Girionių“ ekipa liko antra, o nugalėtojų taurė atiteko „Minsko“ klubui.

2006 m. gimimo grupėje po dramatiškos kovos finalą 6:5 su „Minsko“ komanda laimėjusi latvių „Babite“ iškovojo pagrindinę taurę. Trečioji vieta atiteko dar vienai baltarusių ekipai  - Minsko „Dinamo“.

Aštuonmečių grupės finale susitiko Minsko „Dinamo“ ir Kijevo „Dinamo“ jaunieji auklėtiniai. Baltarusių klubas lemiamą susitikimą laimėjo 2:0. Kovoje dėl trečiosios vietos, „Minsk“ ekipa 3:1 nugalėjo Rygos „Skonto“.

Šį savaitgalį „Sportimos“ manieže įvyks keturiolikmečių kovos. Tarp dalyvių bus ir Maskvos CSKA bei Borisovo „Bate“ klubų auklėtiniai.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas