Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Deivido Česnauskio klubas pateko į UEFA Europos lygos futbolo turnyro atkrintamąsias varžybas

kamuolys1
„Scanpix“ nuotr. / Bendrą pergalę „Aris“ futbolininkams garantavo prieš savaitę svečiuose rezultatu 2:1 (2:1) laimėtas susitikimas.
Šaltinis: BNS
0
A A

Ketvirtadienį atsakomąsias 2010–2011 metų sezono Europos lygos futbolo turnyro trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynes Deivido Česnauskio Salonikų „Aris“ (Graikija) klubas namuose baigė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Lenkijos taurės laimėtoja Balstogės „Jagiellonia“ komanda, kurioje žaidė du lietuviai, ir tęsia kovą dėl vietos pagrindiniame turnyre.

Bendrą pergalę „Aris“ futbolininkams garantavo prieš savaitę svečiuose rezultatu 2:1 (2:1) laimėtas mačas.

D.Česnauskis šeimininkų gretose rungtyniavo nuo 69-os minutės, o svečių ekipos kapitonas Aandrius Skerla ir Tadas Kijanskas žaidė visą mačą.

Svečiai dusyk pirmavo, Ronaldo Guiaro (26 min.) pasiuntus kamuolį į savo vartus ir po Marcino Burkhardto (66 min.) tikslaus smūgio, o abu įvarčius nugalėtojams pelnė Danijelis Cesarecas (19 min. ir 75 min.; 11 m baudinys).

Salonikų klubo varžovas dėl kelialapio į pagrindinį turnyrą paaiškės penktadienį ištraukus burtus.

Ketvirtadienį atsakomosiose trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynėse „Sibir“ futbolininkai svečiuose 1:2 (0:1) nusileido Limasolio „Apollon“ (Kipras) vienuolikei, tačiau pateko į antkrintamąsias varžybas. Pirmąsias rungtynes namuose Novosibirsko komanda laimėjo 1:0 ir į kitą varžybų etapą pateko dėl svečiuose įmušto įvarčio.

Visą mačą žaidęs Arūnas Klimavičius 38-ą minutę buvo įspėtas, o Mantas Savėnas nebuvo registruotas.

Įvartį, garantavusį teisę likti turnyre, į aikštės šeimininkų vartus įmušė Igoris Ševčenka (63 min.), o „Apollon“ ekipoje, kuri rungtynes baigė be pašalinto iš aikštės Kamilo Kosowskio (15 min.), pasižymėjo Jose Semedo (12 min.) ir Antonio Nunezas (71 min.).

„Sibir“ klubo varžovas atkrintamosiose varžybose paaiškės penktadienį ištraukus burtus.

Kitų UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo atsakomųjų rungtynių rezultatai (skliaustuose – pirmųjų mačų rezultatai)

„Brondby IF“ (Danija) – Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 1:0 (2:1)
„FC Timišoara“ (Rumunija) – „MyPa–47“ (Suomija) 3:3 (2:1)
„Lausanne–Sport“ (Šveicarija) – Frejos „Randers FC“ (Danija) 1:1 (3:2)
Sofijos „Levski“ (Bulgarija) – „Kalmar FF“ (Švedija) 5:2 (1:1)
„FC Lucerne“ (Šveicarija) – „Utrecht“ (Olandija) 1:3 (0:1)
Stambulo „Besiktas“ (Turkija) – Pilzeno „Vikotria“ (Čekija) 3:0 (1:1)
„KRC Genk“ (Belgija) – Turku „Inter“ (Suomija) 3:2 (5:1)
„Jablonec“ (Čekija) – Nikosijos APOEL (Kipras) 1:3 (0:1)
Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) – Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 1:0 (1:2)

Belgrado OFK (Serbija) – Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) 1:5 (2:2)
„FK Teteks“ (Makedonija) – Boraso „IF Elfsborg“ (Švedija) 1:2 (0:5)
Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) – Haifos „Maccabi“ (Izraelis) 3:1 (0:1)
„Karabach“ (Azerbaidžan) – Krokuvos „Wisla“ (Lenkija) 3:2 (1:0)
Ostravos „Banik“ (Čekija) – Mogiliovo „Dnepr“ (Baltarusija) 1:2 (0:1)
„Zestafoni“ (Gruzija) – Lvovo „Karpaty“ (Ukraina) 0:1 (0:1)
Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) – Graco „Sturm“ (Austrija) 1:1 (0:2)
Famagustos „Anorthosis“ (Kipras) – „Cercle Bruges“ (Belgija) 3:1 (0:1)
Dniepropetrovsko „Dnepr“ (Ukr.) – Zlatibor Vodos „Spartak“ (Serb.) 2:0 (1:2)
„IFK Goeteborg“ (Švedija) – „AZ Alkmaar“ (Olandija) 1:0 (0:2)

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką