Deivydas Matulevičius įvarčiu prisidėjo prie komandos pergalės

Vos ketvirtą pergalę Rumunijos aukščiausiosios futbolo lygos autsaiderių (7-14 vietos) grupės devintame ture iškovojo bei į dešimtą vietą pakilo „Botošani“ (27 tšk.) klubas su Deivydu Matulevičiumi, penktadienį namuose 4:2 (2:1) nugalėję dvyliktojoje pozicijoje esančią „Voluntari“ (22 tšk.) ekipą.
Deivydas Matulevičius
Deivydas Matulevičius / „Scanpix“/AP nuotr.

Susitikimą pagrindinėje sudėtyje pradėjęs Lietuvos rinktinės puolėjas 24-ąją minutę buvo įspėtas, o 58-ąją minutę įmušė trečiąjį šį sezoną įvartį ir padidino šeimininkų persvarą iki 3:1. Lietuvis 75 minutę vietą aikštėje užleido Atillai Hadnagy'ui.

Dar du įvarčius nugalėtojams pelnė argentinietis Gonzalo Cabrera (32 ir 74 min.), vieną – Gabrielis Vašvaris (14 min. iš 11 m baudinio).

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Catalinas Štefanescu (44 min.) ir Danielius Pancu (78 min. iš 11 m baudinio).

Čempionato lyderių (1–6 vietos) grupėje pirmauja Džurdžu „Astra“ (45 tšk.) klubas, lenkiantis Bukarešto „Steaua“ (36 tšk.) vienuolikę ir Tirgu Žiu „Pandurii“ (35 tšk.) futbolininkus, o Bukarešto „Dinamo“ (35 taškai) komanda su vartininku Vytautu Černiausku – ketvirta.