Devyniolikmečiai po atkaklios kovos nusileido belgams

Lietuvos vaikinų U19 rinktinė pratęsė savo pasirodymą Nyderlanduose vykstančiame Europos vaikinų U19 čempionato atrankos elitiniame etape.
Lietuvos U19 rinktinė.
Lietuvos U19 rinktinė. / LFF nuotr.

Antrame susitikime lietuvaičiai 0:2 (0:0) po atkaklios kovos pralaimėjo Belgijos bendraamžiams. Primename, kad pirmame susitime lietuviai 0:4 pralaimėjo šeimininkams iš Nyderlandų, o pasirodymą atrankoje užbaigs antradienio dvikova su prancūzais.

Skirtingai nuo pirmojo susitikimo, kai lietuviai visus įvarčius praleido pirmame kėlinyje, šįkart vaizdas aikštėje buvo kitoks.

Pirmame kėlinyje abi komandos susikūrė gerų šansų pasižymėti, tačiau užtikrintai žaidė abejų komandų vartininkai, tad ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant lygiam 0:0.

Po pertraukos rezultatas, visgi, pasikeitė ne lietuvių naudai – sužaidus septynias minutes belgai įmušė pirmąjį savo įvartį ir išsiveržė į priekį 1:0.

Dvikovos pabaigoje belgai nuo 11 metrų žymos pridėjo ir antrą tikslų smūgį, taip iškovodami pergalę.

Rungtynių statistika: Belgija – Lietuva 2:0 (0:0)

Vendamo „De Langeleegte“ stadionas, teisėjas – Kevinas O’Sullivanas (Airija);

Įvarčiai: 52 min. Matiasas Fernandezas-Pardo, 84 min. Lucasas Noubi (11m.) (Belgija);

Įspėti: 62 min. Axlis Van Himbeeckas (Belgija); 31 min. Romualdas Jansonas, 42 min. Matas Latvys, 56 min. Nikita Pavlovskij, 81 min. Simas Civilka, 83 min. Orlandas Jakas, 88 min. Augustas Tamaševičius (Lietuva);

Lietuvos vaikinų U19 rinktinės sudėtis: Arnas Voitinovičius, Matas Latvys (62 min. Adrian Lickūnas), Motiejus Šapola, Milanas Rutkovskis, Tautvydas Burdzilauskas (46 min. Orlandas Jakas), Simas Civilka, Nikita Pavlovskij (88 min. Nojus Vytis Audinis), Ernestas Gudelevičius, Jonas Usavičius (46 min. Augustas Tamaševičius), Martynas Šetkus (75 min. Regnar Krot), Romualdas Jansonas.

Atsargoje: Vilius Šivickas, Nidas Vosylius, Ignas Paulikas, Ąžuolas Indriulis.