Diego Costa ir Ciro Immobile naujose komandose debiutavo įvarčiais

Europos futbolo klubai ir toliau intensyviai rengiasi naujam sezonui. Pirmą kartą į aikštę su naujų komandų marškinėliais išbėgo ispanas Diego Costa ir italas Ciro Immobile, kurie įvarčiais prisidėjo prie ekipų pergalių.
Diego Costa
Diego Costa / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Londono „Chelsea“ klubas išvykoje į Slovakiją 2:1 (0:1) įveikė Bratislavos „Olimpija“ futbolininkus.

Nikas Kapunas 40-ąją minutę tapo pirmuoju šiose rungtynėse pasižymėjusiu žaidėju, tačiau antrajame kėlinyje „Mėlynieji“ atsakė dviem įvarčiais.

56-ąją min. 35 mln. eurų kainavęs Diego Costa rezultatą išlygino, po to, kai jam gerą perdavimą atliko kitas „Chelsea“ naujokas Cescas Fabregasas.

Gynėjas Kurtas Zouma po aštuonių minučių įmušė antrą įvartį, kai pirmas prišoko prie Fernando Torreso smūgiuoto kamuolio, kurį atmušė vartininkas.

Tuo tarpu Bundeslygos vicečempionė Dortmundo „Borussia“ kitose rungtynėse net 5:1 sumušė žemesnio diviziono Eseno „Rot-Weiss“.

Geltonai juodų gretose debiutavo italas Ciro Immobile, pasižymėjęs įvarčiu 30-ąją minutę. Jau iki jo įvarčio komandos draugai buvo suspėję įmušti keturis, o per paskutinę mačo valandą pasižymėjo tik šeimininkai.

Pierre-Emerickas Aubameyangas 8-ąją ir 10-ąją minutę dviem įvarčiais išvedė „Borussia“ į piekį. Nevenas Subotičius įkalė 22-ąją, o Henrikhas Mkhitaryanas – 25-ąją minutę.

39 min. Cebio Soukou rezultatą sušvelnino.