15min be reklamos
2022 11 29, 20:01

Diskusijos baigtos: rado atsakymą, ar C.Ronaldo lietė įvarčiu virtusį kamuolį

Cristiano Ronaldo dar teks palaukti rekordinio įvarčio pasaulio futbolo čempionate.

Portugalijos rinktinės žvaigždė pirmadienio vakarą šoko triumfo šokį, kai jam buvo įskaitytas pirmasis rungtynių prieš Urugvajų įvartis.

Vis dėlto po keliolikos minučių įvarčio autoriaus pavardė pasikeitė – jis buvo perrašytas C.Ronaldo komandos draugui Bruno Fernandesui, mat pakartojimuose buvo matyti, jog C.Ronaldo kamuolio saugo perdavimo nelietė.

Taip be klubo šiuo metu esantis 37-erių puolėjas neteko devinto savo įvarčio pasaulio čempionatuose ir pakartoto Eusebio rekordo – šiam legendiniam portugalui priklauso šalies įvarčių rekordas planetos pirmenybėse.

Nepaisant atimto įvarčio, C.Ronaldo po rungtynių toliau atrodė įsitikinęs, jog kamuolį lietė, o Portugalijos futbolo federacija situacijos taip palikti neketino ir antradienį ketino pateikti įrodymus FIFA, jog įvartis turi būti įskaitytas C.Ronaldo, o ne B.Fernandesui.

Bet diskusiją galiausiai užbaigė „Adidas“, tiekianti čempionatui oficialius kamuolius.

Kaip pranešė ši aprangos gamintoja, „Al Rihla“ kamuolyje įmontuotas 500 hercų IMU sensorius ir kitos technologijos nustatė, jog C.Ronaldo neprilietė B.Fernandeso perduoto kamuolio ir šis į vartus įkrito nepakeitęs trajektorijos.

Tai reiškia, jog C.Ronaldo rekordo teks siekti kitose rungtynėse, kai bilietą į čempionato aštuntfinalį jau užsitikrinusi Portugalija paskutinėse H grupės rungtynėse grumsis su Pietų Korėjos futbolininkais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką