Dortmundo „Borussia“ žygį į Vokietijos taurės finalą aptemdė šiurpi futbolininko trauma

Dortmundo „Borussia“ pirmą kartą per ketverius metus žais Vokietijos taurės turnyro finale. Tai paaiškėjo po pusfinalio, kuriame „prūsai“ net 5:0 sudaužė turnyro išsišokėlį Kylio „Holstein“ klubą. Vis dėlto rungtynės Dortmundui baigėsi liūdnai – antrajame kėlinyje šiurpią traumą patyrė jaunas gynėjas Mateu Morey.
Mateu Morey patyrė šiurpią traumą
Mateu Morey patyrė šiurpią traumą / „Scanpix“ nuotr.

Kukli antrosios Bundeslygos ekipa šešioliktfinalyje sensacingai per baudinių seriją išmetė Vokietijos galiūną Miuncheno „Bayern“ klubą, o kituose dviejuose etapuose susidorojo su žemesnių lygių komandomis.

Tačiau pateikti dar vieną sensaciją Kylio futbolininkams nepavyko.

„Borussia“ nuo pat rungtynių pradžios apgulė varžovų vartus ir visus penkis įvarčius sumušė per pirmąjį kėlinį.

Dukart pasižymėjo Giovanni Reyna (16 ir 22 min.), po sykį – Marco Reusas (26 min.), Thorganas Hazardas (32 min.) ir Jude'as Bellinghamas (41 min.).

Nors per likusį laiką „Borussia“ nepersistengė ir įvarčių nebepasiekė, rungtynės Dortmundo klubui baigėsi labai liūdna nata.

72-ąją minutę kovodamas dėl kamuolio itin šiurpią traumą patyrė M.Morey, kuris kelias minutes pragulėjo ant vejos netverdamas iš skausmo, o galiausiai buvo išneštas ant neštuvų.

Nuo 2019-ųjų Dortmunde rungtyniaujantis 21-erių ispanas šį sezoną tapo svarbia „Borussia“ dalimi ir išsikovojo vis didesnį trenerių pasitikėjimą.

„Scanpix“ nuotr./Mateu Morey patyrė šiurpią traumą

„Borussia“ finale mes iššūkį „RB Leipzig“ klubui, kuris pusfinalyje 2:1 įveikė Brėmeno „Werder“.

Dortmundo ekipa Vokietijos taurę yra iškovojusi keturis sykius, o pastarąjį sykį tą pavyko padaryti 2016-2017 m. sezone, finale nugalėjus Frankfurto „Eintracht“.

„Eintracht“ taurę iškovojo kitais, 2018-ais, metais, o pastaruosius du sezonus trofėjumi džiaugėsi „Bayern“.

Tik prieš 12 metų įkurtas „RB Leipzig“ finale žais antrą kartą – 2019-aisiais Leipcigo ekipa nusileido ne kam kitam, o „Bayern“ klubui.