Drama Ispanijoje – „Real“ išplėšė pergalę ir aplenkė „Barceloną“

Madrido „Real“ (38 tšk.) išplėšė dramatišką pergalę Ispanijos futbolo čempionate ir pakilo į pirmąją vietą.
Karimas Benzema
Karimas Benzema / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Carlo Ancelotti auklėtiniai bent laikinai aplenkė „Barcelona“ (37 tšk.) vienuolikę, kuri savo rungtynes žais šeštadienį.

„Real“ išvykoje 2:0 (0:0) palaužė autsaiderį „Valladolid“ (17 tšk.) klubą, nors iki 83 minutės rezultatas buvo lygus 0:0.

Svečiai tuomet kėlė kampinį, kamuolys pataikė į „Valladolid“ žaidėjo ranką ir, nors teisėjas šio epizodo nepastebėjo, jo klaidą ištaisė VAR.

Įsiutęs po teisėjo sprendimo skirti 11 metrų baudinį Sergio Leonas, kuris prieš tai pats neišnaudojo puikios progos išvesti „Valladolid“ į priekį, už pernelyg audringus ginčus užsidirbo raudoną kortelę.

Karimas Benzema stojo prie žymos ir smūgiavo tiksliai.

Galiausiai tas pats K.Benzema, „Auksinio kamuolio“ savininkas, dėl traumos praleidęs pasaulio futbolo čempionatą ir paskelbęs apie karjeros Prancūzijos rinktinėje pabaigą, padėjo tašką 89 minutę, įmušęs antrąjį savo įvartį.

„Real“ pirmauja „La Ligoje“, o „Valladolid“ žengia penkioliktas.

Kitose rungtynėse „Getafe“ 2:0 įveikė „Mallorca“ ekipą, o Vigo „Celta“ su „Sevilla“ ir „Cadiz“ su „Almeria“ sužaidė vienodais rezultatais 1:1.