Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Drama LFF taurėje – „Šiaulių“ ir „Sūduvos“ kovoje prireikė baudinių serijos

FPRO LFF taurės aštuntfinalyje nugalėtojams tarp „Šiaulių“ ir Marijampolės „Sūduvos“ klubų paaiškėjo tik mušant 11 m baudinius.

Šiauliečiai išsiveržė į priekį jau 8 min., kai dėkingai atšokęs kamuolys buvo perduotas Daviui Ikauniekui, o latvis iš keleto metrų pasiuntė jį į vartus, rašoma „Sūduvos“ pranešime spaudai.

Sveičiai atsitiesė labai greitai. Jau 11 min. Žygimantas Baltrūnas baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur žaidimo instrumentas atiteko Aleksandrui Živanovičiui. Marijampoliečių kapitonas pasinaudojo savo proga ir išlygino rezultatą – 1:1.

Kėlinio viduryje svečiai turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, bet po kiek per stipraus Augusto Dubicko perdavimo Artemas Fedorovas nepasiekė kamuolio, kurį būtų reikėję tik nukreipti į tuščius vartus.

49 min. po rikošeto kamuolys labai pavojingai skriejo į „Sūduvos“ vartų plotą, bet Giedrius Zenkevičius akrobatiniu šuoliu išgelbėjo savo ekipą.

Prieš 70-ąją min. vėl pavojingai atakavo šiauliečiai, tačiau Jevgeno Jefremovo tolimas smūgis buvo netikslus, o D.Ikaunieko bandymą atrėmė G. Zenkevičius.

81 min. po J.Jefremovo smūgio vėl teko padirbėti „Sūduvos“ vartininkui, bet rezultatas nepasikeitė.

87 min. gerą progą smūgiui savo stipriąja kaire koja susikūrė Linas Zingertas, bet savo vartus šį kartą apgynė jau „Šiaulių“ vartininkas.

Pratęsimo pradžioje po Domanto Šimkaus tolimo smūgio vėl patikimai sužaidė G.Zenkevičius. Vėliau papildomo laiko metu dar porą kartų šiauliečiai pasiuntė kamuolį virš vartų, o keletą jų smūgių blokavo gynėjai.

Budinių serijoje pirmuosius 6 smūgius abi komandos atliko nepriekaištingai, o 7-ųjų abiems įmušti nepavyko. Aštuntąjį smūgį „Šiauliai“ atliko sėkmingai, o Aleksandro Živanovičiaus bandymą šeimininkų vartininkas atrėmė.

Dramatiškai laimėję „Šiauliai“, pernai pasiekę taurės finalą, žengė į ketvirtfinalį, o „Sūduvos“ pasirodymas šiame turnyre baigėsi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius