Drama Londone: „raudonieji velniai“ išplėšė tašką „aristokratų“ tvirtovėje

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienio vakarą susidūrė du futbolo galiūnai – Londone vietos „Chelsea“ priėmė „Manchester United“.
Casemiro
Casemiro / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ir nors beveik visas rungtynes žiūrovai įvarčių neišvydo, mačo pabaiga nepaliko abejingų.

Jorginho realizavo 11 metrų baudinį 87-ąją minutę, „aristokratai“ veržėsi į priekį, tačiau „raudonieji velniai“ turėjo kitų planų.

Jau ketvirtąją pridėto laiko minutę iš Madrido „Real“ į Mančesterį persikėlęs Casemiro po Luke'o Shaw perdavimo lygino rezultatą. Nors „Chelsea“ vartininkas Kepa lietė kamuolį pirštų galais, galiausiai įvartis krito nuo virpsto.

Mančesterio komandoje nebuvo Cristiano Ronaldo – portugalas yra nubaustas, nes atsisakė žengti į aikštę savaitės viduryje vykusiose rungtynėse su Londono „Tottenham Hotspur“.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ savo aikštėje 3:1 nugalėjo „Brighton & Hove Albion“ klubą.

Erlingas Haalandas mušė po įvartį 22-ąją ir 43-ąją minutėmis, o Leandro Trossardas rezultatą švelnino 53-ąją.

Galiausiai „miestiečių“ pergalę įtvirtino Kevinas De Bruyne, pasižymėjęs nuostabiu tolimu smūgiu 75-ąją minutę.

Liverpulio „Everton“ net 3:0 sutalžė „Crystal Palace“, o „Liverpool“ 0:1 nusileido „Nottingham Forest“ ekipai.

„Chelsea“ turnyro lentelėje su 21 tašku yra ketvirtoje vietoje, laipteliu žemiau, turėdami 20 taškų, žengia „Man United“ futbolininkai.

„Man City“ klubas antras su 26 taškais, bet taškeliu daugiau turintis Londono „Arsenal“ dar galės atsiplėšti – sekmadienį žais prieš „Southampton“.