Drama Šiauliuose – „Hegelmann“ paskutinę akimirką išplėšė tašką

„TOPsport A lygos“ 12-ąjį turą pradėjo akistata Saulės mieste – ten FA „Šiauliai“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ antrą sykį sužaidė lygiosiomis. Dvikova baigėsi rezultatu 1:1.

Pirmame kėlinyje grėsmingiau atakavo svečiai. Hugo Figueredo galingu smūgiu sukirto kamuolį į skersinį, Leo Ribeiro bandymą atrėmė Lukas Paukštė.

Kitoje aikštės pusėje aktyvus buvo Nauris Petkevičius – jo smūgį atrėmė Vincentas Šarkauskas. Savo tikslą buvęs „Hegelmann“ ekipos žaidėjas pasiekė 49-ąją minutę, kai po Davio Ikaunieko perdavimo efektingai nukreipė kamuolį į vartus.

Mėlynai balti buvo grėsmingi atakoje ir gražiu stiliumi atstatė pusiausvyrą 89-ąją minutę. L.Ribeiro suklaidino porą oponentų baudos aikštelėje bei džiaugėsi antruoju įvarčiu šiemet.

19 taškų surinkęs Kauno rajono klubas išlieka antras ir šešiais atsilieka nuo lyderio Vilniaus „Žalgirio“. Šiauliečiai su 14 taškų žengia šešti.