TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Drama Vemblyje – šiurkšti klaida ir „Chelsea“ išgelbėjęs M.Alonso

Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą ginantys Londono „Chelsea“ futbolininkai Vemblio stadione iškovojo pirmąją pergalę. Mėlynieji miesto derbyje 2:1 nugalėjo „Tottenham Hotspur“.
Marcosas Alonso
Marcosas Alonso / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

24-ąją minutę „Chelsea“ priekį išvedė Marcoso Alonso įvartis nuostabiu tolimu baudos smūgiu. Ispanui tai buvo debiutinis įvartis šiame sezone.

„Tottenham“ ekipa ilgą laiką bandė išlyginti rezultatą – jie ilgiau kontroliavo kamuolį ir gerokai dažniau taikėsi į vartus, tačiau „Chelsea“ sugebėjo apsiginti.

Tačiau 82-ąją minutę lemiamą klaidą padarė Michy Batshuayi, kuris bandydamas apsiginti nuo baudos smūgio galva įsimušė kamuolį į savus vartus.

Senkant rungtynių laikui, 88-ąją minutę, M.Alonso išplėšė „Chelsea“ pergalę ir pelnė dublį.

„Chelsea“ pirmenybių starte namie sensacingai 2:3 nusileido kukliam „Burnley“ klubui, kuris praėjusį sezoną buvo tik šešioliktas.

Londono derbis vyko garsiajame „Wembley“ stadione. Jame „Premier“ lygos mačas buvo žaidžiamos pirmą kartą. „Wembley“ tapo 58-uoju šalies stadionas, kuriame vyko Anglijos čempionato rungtynės.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Huddersfield“ 1:0 nugalėjo „Newcastle United“.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti