Dramatiškos pabaigos rungtynėse – „Arsenal“ ir „Liverpool“ ekipų lygiosios

Sekmadienį sužaistose centrinėse Anglijos „Premier“ lygos XXXIII turo rungtynėse „Emirates“ stadione Londono „Arsenal“ ir „Liverpool“ vienuolikės išsiskyrė taikiai 1-1. Per pagrindinį mačo laiką abiejų ekipų žaidėjai turėjo po keletą puikių progų pasižymėti, tačiau patikimai vartus gynė tiek Pepe Reina, tiek Wojciechas Szczesny.
Londono futbolininkai per anksti džiaugėsi pergale.
Londono futbolininkai per anksti džiaugėsi pergale. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Susitikimas pasiekė savo kulminaciją per antrojo kėlinio pridėtas aštuonias minutes – Jay'us Spearingas baudos aikštelėje pargriovė šeimininkų kapitoną Cescą Fabregasą ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Olandijos nacionalinės rinktinės puolėjas Robinas van Persie.

Netrukus „Liverpool“ futbolininkai turėjo šansą išlyginti rezultatą baudos smūgiu iš už baudos aikštelės ribų, tačiau Luizo Suarezo šūvis pataikė į gyvatvorę.

Tačiau ir tai nebuvo pabaiga – pirmas prie atšokusio kamuolio suskubo Lucasas Leiva, o jį iš nugaros stumtelėjo Emmanuelis Eboue. Veiksmas vyko baudos aikštelėje, tad rungtynių arbitras Andre Marrineris skyrė dar vieną 11 metrų baudinį.

Dvyliktąją pridėto laiko minutę prie žymos stojęs Dirkas Kuytas nuginklavo vartininką iš Lenkijos ir iškart nuaidėjo finalinis teisėjo švilpukas – 1-1.

Verta paminėti, kad šioje dvikovoje galimai sunkią galvos traumą patyrė su komandos draugu Johnu Flanaganu susidūręs „raudonųjų“ gynėjas Jamie Carragheris.

„Kanonieriai“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje ir septyniais taškais atsilieka nuo čempionate pirmaujančių „Man Utd“ futbolininkų.

„Liverpool“ žengia šeštoje pozicijoje.

Londono „Arsenal“ 1 – 1 „Liverpool“
90+8'[1 – 0] R.v. Persie (iš 11 m baudinio)
90+12' [1 – 1] D. Kuyt (iš 11 m baudinio)