Dramų pažėrusioje Italijoje – išbarstyti favoritų taškai

Italijos „Serie A“ pirmenybėse trečiadienio vakarą sužaisti net septyni susitikimai. Brangius taškus juose prarado bent keli turnyrinės lentelės viršutinėje dalyje esantys klubai.
„AC Milan“ prarado taškus
„AC Milan“ prarado taškus / „Scanpix“ nuotr.

Į čempiono titulą taikantis „AC Milan“ namuose tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su Udinės „Udinese“ klubu.

Tiesa, milaniečiai gali džiaugtis net ir tuo vienu tašku, nes lygiąsias jie išplėšė tik dėka septintą pridėto antrojo kėlinio laiko minutę įmušto Francko Kessie vienuolikos metrų baudinio.

„Udinese“ beveik pusvalandį pirmavo po to, kai 68-ąją minutę pasižymėjo Rodrigo Becao.

Taškus prarado ir „Napoli“, svečiuose 3:3 sužaidęs su „Sassuolo“.

Šiose rungtynėse net pusė įvarčių – trys – buvo pelnyti baudiniais.

Šeimininkai buvo priekyje 34-ąją minutę, kai Nikola Maksimovičius įsimušė į savo vartus, bet Piotras Zielinskis po keturių minučių rezultatą išlygino.

Domenico Becardi per pridėtą pirmojo kėlinio laiką baudiniu dar kartą išvedė į priekį „Sassuolo“, tačiau 72-ąją minutę Giovanni Di Lorenzo dar sykį lygino rezultatą.

Likę du įvarčiai buvo pasiekti jau pačioje rungtynių pabaigoje. Lorenzo Insigne realizavo baudinį 90-ąją minutę, bet penktą pridėto laiko minutę tą patį padarė ir Francesco Caputo, taip išplėšdamas „Sassuolo“ tašką ir atimdamas du taškus iš vietos pirmajame ketverte siekiančio „Napoli“.

„Scanpix“ nuotr./„Napoli“ prarado taškus

Kitiems favoritams sekėsi geriau.

Bergamo „Atalanta“ namuose net 5:1 sudaužė „Crotone“ komandą.

Po įvartį Bergamo ekipai pelnė Robinas Gosensas (12 min.), Jose Luisas Palomino (48 min.), Luisas Murielis (50 min.), Josipas Iličičius (58 min.) ir Aleksejus Mirančiukas (84 min.).

Rezultatą 23-ąją minutę buvo išlyginęs Simeonas Tochukwu Nwankwo.

Pergalę iškovojo ir „AS Roma“, svečiuose 2:1 įveikusi Florencijos „Fiorentina“ ekipą.

Romėnai tris taškus išplėšė dėl 88-ąją minutę pelnyto Amadou Diawaros įvarčio.

Čempionate pirmauja Milano „Inter“ žaidėjai, antri žengia „AC Milan“ futbolininkai, o trečiąją vietą dalinasi Turino „Juventus“ ir Bergamo „Atalanta“.