Draugiškas futbolo mačas Turkijoje virto masinėmis muštynėmis

Jerevano ir Sofijos futbolo komandų muštynės
youtube.com / Jerevano ir Sofijos futbolo komandų muštynės
0

Turkijos kurortiniame regione Antalijoje vykusios sezonui besirengiančių Armėnijos ir Bulgarijos futbolo komandų rungtynės baigėsi masinėmis muštynėmis. Per antrojo kėlinio viduryje įvykusio pykčio protrūkio abiejų ekipų treneriai ir ekipų vadovai nutarė netęsti mačo.

Pagal sudarytą tvarkaraštį bulgarų Sofijos „Levski“ ekipa ir armėnų Jerevano „Ulisses“ klubas kontrolines rungtynes žaidė vasario 2 dieną. Tačiau klubai nebaigė akistatos.

Kaip teigė „Levski“ ekipos atstovai, armėnai nuo pat rungtynių pradžios žaidė agresyviai ir negalvodami apie galimas varžovų traumas. „Ulisses“ klubui pirmaujant 2:1, Armėnijos komandos žaidėjas 61-ąją minutę eilinį kartą pažeidė taisykles, skaudžiai „nuskindamas“ varžovą. Iškart susikibo komandų žaidėjai, o po kurio laiko prie jų prisijungė ir klubų atstovai.

Pasibaigus muštynėms medikai konstatavo kelių futbolininkų traumas, gautas smūgiuojant sportiniais bateliais ir rankomis.

Kai aistros aikštėje aprimo, teisėjas dar svarstė, ar tęsti dvikovą, tačiau „Levski“ klubo direktorius Georgy Ivanovas-Gonzo liepė komandos žaidėjams eiti į persirengimo kambarį.

„Levski“ rengiasi Bulgarijos pirmenybių startui, o Jereveno komanda savo šalies pirmeybėse lapkritį iškovojo čempionės laurus