Draugiški mačai: „Man City“ pergalė prieš „Tottenham“ ir gražuolis „Inter“ įvartis į savus vartus

Draugiškų rungtynių maratoną tęsia Anglijos "Premier" lygos grandai. Nešvilyje, JAV, vykusiame mače „Manchester City“ rezultatu 3:0 įveikė Londono „Tottenham“ vienuolikę.
„Chelsea“ – „Inter“
„Chelsea“ – „Inter“ / „Scanpix“ nuotr.

Gynėjas Johnas Stonesas smūgiu galvą išvedė „miestiečius“ į priekį 10 minutę. 73 minutę progą išnaudojo vienas prieš vartininką atsidūręs Raheemas Sterlingas, o per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo 17-metis Brahimas Diazas.

Pergales iškovojo ir kiti „Premier“ lygos klubai – „Arsenal“ bei „Liverpool“.

„Arsenal“ Londone startavusiame "Emirates Cup" turnyre rezultatu 5:2 įveikė Lisabonos „Benfica“.

„Kanonieriams“ įvarčius pelnė Theo Walcottas (24 ir 32 min.), Olivier Giroud (64 min.), Alexas Iwobi (70 min.), o Lisandro Lopezas kamuolį pasiuntė į savus vartus (52 min.).

„Benfica“ gretose pasižymėjo Franco Cervi (11 min.) ir Eduardo Salvio (39 min.).

Kitose turnyro rungtynėse „Sevilla“ rezultatu 1:0 įveikė „Leipzig“. Vienintelį įvartį 35 minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Wissamas Benas Yedderas.

„Liverpool“ rezultatu 3:0 nugalėjo Berlyno „Hertha“. Įvarčius pelnė Dominicas Solanke (15 min.), Georginio Wijnaldumas (38 min.) ir Mohamedas Salahas (62 min.).

Pralaimėjimą Singapūre patyrė Anglijos čempionai Londono „Chelsea“ futbolininkai, 1:2 nusileidę Milano „Inter“ ekipai.

„Inter“ į priekį išsiveržė rungtynių pradžioje, kai prie 11 metrų žymos stojo Stevanas Jovetičius. Thibaut Courtois atrėmė smūgį, tačiau S.Jovetičius atšokusį kamuolį nukreipė į vartus.

53-ą minutę „Inter“ surengė kontraataką, kurios smaigalyje atsidūrė Ivanas Perišičius.

74-ą minutę „sužibėjo“ „Inter“ saugas Geofrey Kondogbia. Prancūzas pelnė retai pasitaikantį įvartį į savus vartus.