Draugiškos rungtynės: „Chelsea“ neįveikė Austrijos klubo, „Schalke“ mušė 11 įvarčių

Draugiškų rungtynių maratonas visame pasaulyje ir toliau tęsiasi. Jėgas tarpusavyje išbandė keletas garsių Europos klubų.
Jose Mourinho
Jose Mourinho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Anglijos grandas Londono „Chelsea“ klubas susitiko su Austrijos „Wolfsberger“ futbolininkais. „Mėlynieji“ tik rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias 1:1.

Austrijos klubą 55-ąją minutę į priekį išvedė Carlosas Silvio, tačiau 83-ąją minutę nuo gėdingo pralaimėjimo Jose Mourinho treniruojamą ekipą išgelbėjo 17-metis Jeremie Boga.

Kitose rungtynėse Madrido „Atletico“ rezultatu 1:0 nugalėjo antroje Ispanijos lygoje žaidžiančią „Numancia“ komandą, o Paryžiaus „Saint-Germain“ po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo „Nice“.

Kiek netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas Gelzenkircheno „Schalke“ rungtynėse, kur niekam nežinomą Bavarijos klubą „Rosenheim“ sutriuškino rezultatu 11:1.