Draugiškos rungtynės: ispanų ir portugalų pergalės, olandų krachas

Prieš pasaulio futbolo čempionato atranką Europoje sužaista serija draugiškų rungtynių. Pergales šventė Ispanija, Prancūzija, Graikija ir Portugalija.
Ispanijos futbolo rinktinė
Ispanijos futbolo rinktinė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Briuselyje vykusiose rungtynėse Ispanija 2:0 nugalėjo Belgiją. Abu įvarčius įmušė Davidas Silva. Jis išvedė komandą į priekį 34 minutę ir padvigubino persvarą, kai realizavo 11 metrų baudinį 62-ąją minutę. Baudinį uždirbo Vitolo, kai jį baudos aikštelėje pargriovė Romelu Lukaku.

Ispanų pasaulio čempionato atrankoje laukia rungtynės su Lichtenšteinu. Tai bus oficialus debiutas rinktinės treneriui Julenui Lopetegui.

Roberto Martinezo treniruojami belgai susitiks su Kipru.

Portugalija Porto mieste 5:0 nugalėjo Gibraltarą. Dublį atliko Nani. Jam tai buvo jau 104 rungtynės Portugalijos rinktinėje. Jis jau yra įmušęs 23 įvarčius.

Dar po vieną įvartį pridėjo rinktinėje debiutavęs João Cancelo, pirmą kartą pasižymėjęs Bernando Silva ir Pepe.

Europos čempionai yra priversti verstis be savo lyderio Cristiano Ronaldo, kuris dar gydosi finale patirtą traumą.

Pirmoji Europos čempionų varžovė pasaulio čempionato atrankoje bus Šveicarija.

Sunkų laikotarpį išgyvenanti Nyderlandų rinktinė Eindhovene 1:2 nusileido Graikijai.

14-ąją minutę olandus į priekį išvedė Georginio Wijnaldumas. Tačiau netrukus rezultatą išlygino Konstantinos Mitroglou. Antrajame kėlinyje rezultatą persvėrė Giannis Gianniotas.

Europos čempionatą praleidusi Nyderlandų rinktinė pasaulio čempionato atranką pradės rungtynėmis su Švedija.

Prancūzija 3:1 palaužė Italiją. Jau 17-ąją minutę prancūzus į priekį išvedė Anthony Martialis. Tačiau vos po kelių minučių rezultatą išlygino Graziano Pellè.

Visgi Olivier Giroud ir Layvino Kurzawos įvarčiai užtikrino Prancūzijos pergalę.