Draugiškos rungtynės: lenkai 12:0 sutriuškino be trenerio žaidusius lietuvius

Lenkijoje vykusiose draugiškose futbolo rungtynėse Lietuvos U-14 rinktinė pralaimėjo net 0:12.
Vaikų rinktinės pralaimėjimas
Vaikų rinktinės pralaimėjimas / sustabdytas kadras

Tokio amžiaus grupėje berniukai žaidžia du kėlinius po 35-ias minutes. Tai reiškia, kad Lietuvos U-14 rinktinė per 70 minučių praleido net 12 įvarčių.

Futbolas.lt susisiekus su rinktinės treneriu Dariumi Butkumi, šis pareiškė, kad yra komandos vadovas: „Aš nebuvau treneris, o tik prižiūrėtojas. Nėra paskirto trenerio.“

Įdomu, kad vaikų rungtynės susilaukė didelio dėmesio. Per kelias dienas mačo santrauką peržiūrėjo daugiau nei 55 tūkst. žmonių.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas