2013 07 24 /17:26

Draugiškos rungtynės: „Liverpool“ nugalėjo Melburno ekipą, „Tottenham“ nusileido „Sunderland“

Prieš prasidedant naujam futbolo sezonui klubai keliauja į išvykas ir svarbiausioms kovoms rengiasi jėgas išbandydami su kitais klubais. Trečiadienį „Liverpool“ ekipa lankėsi Australijoje, kur nugalėjo Melburno „Victory“ klubą 2:0. „Tottenham“ sužaidė rungtynes su 17-ąją vietą „Premier“ lygoje užėmusiu „Sunderland“. Kiek netikėtai Londono klubas pralaimėjo 1:3.
Jordanas Hendersonas ir Stevenas Gerrardas
Jordanas Hendersonas ir Stevenas Gerrardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Melburne vykusiose rungtynėse pirmąjį rungtynių įvartį 32-ąją minutę įmušė Stevenas Gerrardas. Iago Aspas antrąjį įvartį įmušė jau baigiantis rungtynėms, 90-ąją minutę.

„Tottenham“ pirmieji 28-ąją minutę įmušė įvartį – pasižymėjo Gylfis Sigurdssonas, bet po to praleido net tris. 34-ąją minutę įmušė Cabralis, 64-ąją – Wes Brownas ir 80-ąją Davidas Moberg Karlssonas.

„Manchester City“ Kinijoje vykusiose rungtynėse 1:0 įveikė „South China“ komandą. Įvartį įmušė Edinas Džeko.