Draugiškose futbolo rungtynėse Ispanijos rinktinė nugalėjo Airiją

Konfederacijų taurės turnyrui besiruošianti Ispanijos rinktinė Niujorke vykusiose draugiškose rungtynėse įveikė Airijos rinktinę.
Ispanai džiaugiasi Juano Matos įvarčiu.
Ispanai džiaugiasi Juano Matos įvarčiu. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rezultatu 2:0 (0:0) pasibaigusiame mače pasaulio ir Europos čempionams ispanams įvarčius pelnė Roberto Soldado (69 min.) ir Juanas Mata (88 min.).

Tai buvos paskutinės Ispanijos rinktinės rungtynės prieš birželio 15-ąją dieną Brazilijoje prasidėsiantį Konfederacijų taurės turnyrą.

Birželio 8-ąją ispanai 2:1 įveikė Taitį, o birželio 2-ąją – 3:1 nugalėjo Urugvajų.

Konfederacijų taurės turnyre ispanai varžysis B grupėje su Urugvajaus, Taičio ir Nigerijos futbolininkais.