2013 02 06 /23:42

Draugiškose rungtynėse Ispanija įveikė Urugvajų, Anglija nugalėjo Braziliją

Trečiadienį visame pasaulyje buvo žaidžiamos tarptautinės draugiškos futbolo rungtynės. Viena iš įdomiausių dvikovų vyko tarp Ispanijos ir Urugvajaus rinktinių. Ispanai įveikė Urugvajų 3:1.
Cescas Fábregasas
Cescas Fábregasas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pasaulio čempionė Ispanijos rinktinė pirmavo jau 16-ąją minutę po tolimo Cesco Fábregaso įvarčio. Rezultatą 32-ąją minutę išlygino Cristianas Rodríguezas ir pirmajame kėlinyje daugiau niekas nepasižymėjo.

Ispanija sėkmingai pradėjo antrąjį kėlinį ir po Pedro įvarčio vėl pirmavo 2:1. 74-ąją minutę Pedro įsirašė į savo sąskaitą dublį ir įtvirtino ispanų pranašumą 3:1.

Reuters/Scanpix nuotr./Juanas Mata
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Juanas Mata

Kitas visų laukiamas mačas prasidėjo tarp Anglijos ir Brazilijos rinktinių. Jackas Wilshere'as sužaidė ranka ir buvo paskirtas 11 metrų baudinys į Anglijos rinktinės vartus. Baudinį smūgiavo Ronaldinho, tačiau Joe Hartas sėkmingai apsigynė. Netrukus įvartį įmušė Anglijos rinktinės puolėjas Wayne'as Rooney. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:0.

Antrajame kėlinyje brazilai greitai išlygino rezultatą. 49-ąją minutę Joe Harto ginamus vartus nuginklavo Fredas. 60-ąją minutę anglus į priekį išvedė aikštėje pasirodęs Frankas Lampardas (2:1). Per likusį laiką brazilai nesugebėjo antrą kartą išlyginti rezultato.

Reuters/Scanpix nuotr./Anglijos ir Brazilijos rinktinės
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Anglijos ir Brazilijos rinktinės

Nyderlandai po pirmojo kėlinio pirmavo prieš Italiją 1:0. 33-ią minutę pasižymėjo Jermainas Lensas. Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Marco Verratti.

Reuters/Scanpix nuotr./Arjenas Robbenas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Arjenas Robbenas

Prancūzai pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė į vokiečių vartus ir pirmavo 1:0. Įvartį pelnė Mathieu Valbuena. Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Thomas Mülleris. 70-ąją minutę Sami Khedira persvėrė rezultatą vokiečių naudai 2:1.

Reuters/Scanpix nuotr./Mathieu Valbuena
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Mathieu Valbuena

Lietuvos varžovams pasaulio čempionato atrankoje sekėsi skirtingai. Latviai buvo sutriuškinti japonų 0:3, Lichtenšteiną įveikė Azerbaidžanas 0:1. Tačiau grupės lyderiai, Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkai, neturėjo vargo su slovėnais (3:0). Slovakija, su kuria Lietuva žais artimiausias atrankos rungtynės kovo pabaigoje, nusileido Belgijai 1:2.