Draugiškose rungtynėse su Armėnija Artūro Rimkevičiaus dublis Lietuvos neišgelbėjo

Csaba Laszlo
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Csaba Laszlo
0

Trečiadienį visame pasaulyje žaidžiamos draugiškos futbolo rungtynės. Lietuva Jerevane vykusiose rungtynėse 2:4 nusileido Armėnijos rinktinei.

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

Pirmasis kėlinys Armėnijos sostinėje baigėsi 1:0 šeimininkų naudai. Antrajame kėlinyje lietuvius armėnai buvo pradėję triuškinti 3:0, tačiau aikštėje pasirodęs rezultatyviausias A lygos žaidėjas Artūras Rimkevičius sušvelnino rezultatą. Tačiau, netrukus armėnai atsakė dar vienu taikliu smūgiu ir rezultatas tapo 4:1. 83 minutę tas pats A. Rimkevičius sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

FIFA reitinge Armėnijos rinktinė užima 82 vietą, Lietuvos – 119.

Rungtynių eiga:

7-ąją minutę pasižymėjo ir Armėniją į priekį išvedė Edgaras Manucharyanas.

50-ąją minutę rezultatą padvigubino Karlenas Mkrtchyanas – 2:0 Armėnijos naudai.

55 min. Armėnai pelnė dar vieną įvartį ir jau triuškino lietuvius 3:0. Šį kartą įvartį įmušė Henrikhas Mkhitaryanas.

60 min. Rezultatą sušvelnino Artūras Rimkevičius.

72 min. Armėnija vėl susigrąžino 3 įvarčių pranašumą. Įvartį įmušė Aras Özbilizas.

83 min. Artūras Rimkevičius sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

Lietuviai šiose rungtynėse vertėsi be komandos lyderių. Šiose rungtynėse nedalyvavo būrys žaidėjų, kurie rungtyniavo Pasaulio čempionato atrankos varžybose. Savo klubuose liko vartininkas Žydrūnas Karčemarskas, gynėjai Marius Žaliūkas, Arūnas Klimavičius, saugai Deividas Česnauskis, Arvydas Novikovas, Deividas Šemberas, Ramūnas Radavičius, puolėjai Darvydas Šernas, Tomas Danilevičius, Tadas Labukas ir kiti.

Visiškai skirtinga situacija Armėnijos rinktinėje. Ekipos treneris Vardanas Minasijanas šioms kontrolinėms rungtynėms pakvietė visus pajėgiausius rinktinės futbolininkus.

Tarp jų – ir neabejotinai ryškiausią armėnų žvaigždę, Donecko „Šachtar“ klube šį sezoną puikiai rungtyniaujantį saugą Henrichą Mchitarijaną, kuris šį sezoną Ukrainos čempionate per 15 turų pelnė 16 įvarčių ir yra rezultatyviausias lygoje.

Temos: 1 Futbolas