Du Franko Ribery įvarčiai į „Schalke“ vartus sugrąžino „Bayern“ vienuolikei antrą poziciją Vokietijos čempionate

Centrinė Vokietijos Bundeslygos 23 turo dvikova vyko tarp Miuncheno „Bayern“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ klubų. Mačą rezultatu 2:0 laimėjo „Bayern“ ir vėl sugrįžo į antrą turnyrinės lentelės vietą.
Šis Franko Ribery smūgis atnešė įvartį
Šis Franko Ribery smūgis atnešė įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bavarai žaisdami namuose pirmieji sukūrė pavojingą ataką, tačiau „Schalke“ vartininkas Hilderbrandas sugebėjo atlaikyti Mullerio ir Robbeno smūgius.

Kėliniui įpusėjus dar vieną puikią progą pasižymėti turėjo Mulleris, tačiau šį kartą jis smūgiavo šalia vartų. Visgi 36-tą minutę „Bayern“ sugebėjo išsiveržti į priekį.

Luizas Gustavo atliko tolimą perdavimą Franckui Ribery, kuris aplenkė priešininkų vartininką Hilderbrandą, jį apsivarė ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Vos po kelių minučių Ribery galėjo įmušti dar vieną įvartį, tačiau šį kartą smūgis nebuvo taiklus. Kiek vėliau „Bayern“ gynėjas Badstuberis kažkaip nesugebėjo pataikyti į tuščius vartus, taigi pirmasis kėlinys baigėsi 1:0 „Bayern“ naudai.

Antrąjį kėlinį vėl aktyviau pradėjo „Bayern“ ir po pakelto kampinio Badstuberis pataikė į virpstą. Vėliau puikų šansą turėjo ir Mario Gomezas, tačiau jam pritrūko taiklumo.

55-tą minutę Ribery padidino savo klubo persvarą, kai puikiai sužaidęs su Mulleriu, nesunkiai įveikė „Schalke“ vartininką.

Iki mačo pabaigos „Bayern“ kontroliavo rungtynes, nors „Schalke“ ir turėjo keletą šansų pasižymėti. Tačiau to daugiau nepadarė nei jie, nei pergalę šventę „Bayern“ futbolininkai.

Įdomus faktas

• Nė vienas iš paskutinių aštuonių šių komandų tarpusavio mačų nesibaigė lygiosiomis – šešias pergales šventė „Bayern“, dvi – „Schalke“.
Visi rezultatai (vasario 25-26 d.)