Du įvarčius į savo vartus praleidusi „Barcelona“ palaužė „Villarreal“

Ispanijos „Primera“ lygos 21-ojo turo rungtynėse sekmadienio vakarą antroje vietoje žengiantys „Barcelona“ futbolininkai namuose po atkaklios kovos 3:2 (1:1) palaužė dukart pirmavusią „Villarreal“ ekipą.
Luisas Suarezas, Lionelis Messi ir Neymaras
Luisas Suarezas, Lionelis Messi ir Neymaras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Per pirmąjį pusvalandį dvi puikias progas turėję, tačiau jų neišnaudoję „Barcelona“ futbolininkai buvo nubausti ruso Deniso Čeryševo, kuris 30-ąją minutę puikiai kyštelėjo koją ir nukreipė kamuolį į vartus.

Kėlinio pabaigoje „Barca“ užgulė svečių vartus. Puikia proga baudos aikštelėje nepasinaudojo Rafinha, tačiau jo smūgiuotas ir nuo vartininko atšokęs kamuolys skriejo tiesiai po Neyamaro kojomis, ir jis įmušė lengvą įvartį.

Pirmąją gerą progą antrajame kėlinyje vėl turėjo Rafinha, tačiau 51-ąją minutę „Villarreal“ vėl išsiveržė į priekį. Buvęs katalonų ekipos narys Giovani dos Santosas vienas išmaudė visą varžovų gynybą, atliko puikų perdavimą Luciano Vietto, kuriam beliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus.

Vis dėlto, pikta „Barcelona“ ilgai vytis varžovų nežadėjo. Jau 53-iąją minutę pagaliau šansą išnaudojo Rafinha, pasinaudojęs sumaištimi „Geltonųjų“ baudos aikštelėje. Praėjus dar dviem minutėms Lionelis Messi įmušė fantastišką įvartį iš už baudos aikštelės.

65-ąją minutę „Villarreal“ įmušė trečiąjį sykį, tačiau jų įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Po šio momento greitą ataką surengę „Barcos“ futbolininkai išvedė Neymarą vienas prieš vieną su vartininku ir brazilas buvo pargriautas. Teisėjas 11 metrų baudinio neskyrė, nors pražanga neabejotinai buvo (vaizdo įrašas – nuo 4:25 min.). Vis dėlto, tai „Barcai“ laimėti nesutrukdė.

50 taškų po 21 rungtynių turinti „Barcelona“ vienu tašku atsilieka nuo maču mažiau žaidusių Madrido „Real“ futbolininkų. Čempionų titulą ginantis „Atletico“ po 21 mačo turi 47 taškus.