Dukart dviejų įvarčių persvarą turėjęs „Man Utd“ sudegė Stambule

„Manchester United“ vargai UEFA Čempionų lygoje nesibaigia. Trečiadienio vakarą „raudonieji velniai“ du sykius turėjo dviejų įvarčių pranašumą, bet svečiuose tik lygiosiomis 3:3 sužaidė su Stambulo „Galatasaray“.
Wilfriedas Zaha
Wilfriedas Zaha / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po šių lygiųjų Mančesterio komandos padėtis A grupėje tapo nepavydėtina.

Prieš paskutinį turą anglai su 4 taškais užima paskutinę ketvirtą vietą, tašku atsilieka nuo antroje pozicijoje esančio „Galatasaray“ ir paskutines rungtynes turės žaisti su favoritu ir taškų dar nepraradusiu Miuncheno „Bayern“.

11-ąją minutę svečius į priekį išvedė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis Alejandro Garnacho, o 18-ąją Bruno Fernandesas fantastišku tolimu šūviu persvarą įtvirtino.

29-ąją minutę Hakimas Ziyechas baudos smūgiu sušvelnino atsilikimą, bet 55-ąją minutę Scottas McTominay vėl atstatė dviejų įvarčių pranašumą.

Visgi paskutinį žodį tarė turkai. 62-ąją minutę H.Ziyechas įmušė antrą savo įvartį, o po 11 minučių Keremas Akturkoglu ir trečią kartą pasiuntė kamuolį į „Man Utd“ vartus.

B grupės mače į antrąją vietą pakilo „PSV Eindhoven“ ekipa, svečiuose 3:2 pranokusi „Sevilla“.

Antro kėlinio pradžioje andalūzai pirmavo dviem įvarčiais, bet 66-ąją minutę Lucas Ocamposas buvo išvarytas iš aikštės ir šeimininkai sugriuvo.